• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Myjnia mobilna

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
sili

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 7:57
Witam
Zastanawiamy się z mężem nad otwarciem myjni samochodowej z dojazdem do klienta. Co o tym myślicie? Samochody mylibyśmy parą wodną (ekologicznie), myślicie, ze to by się sprawdziło? Podobno wiele osób otwiera teraz takie firmy i dobrze na tym zarabiają.
Cytuj
kepasaamigo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 11:05
czytałam o tym, gdy chciałam otworzyć myjnię, z tym, że w moim przypadku miała to być myjnia samoobsługowa. wydaje mi się, że z ofert myjni z dojazdem korzystają głównie komisy i giełdy samochodowe, ewentualnie jakieś większe firmy transportowe, ponieważ jest to dla nich ogromna oszczędność czasu jak i paliwa. Klient prywatny raczej wybiera albo myjnię automatyczną, albo samoobsługową, także myślę, że jeśli w Twojej okolicy są firmy sprzedające samochody, bądź posiadające dużo firmowych aut, może to być dobry pomysł.
Cytuj
Peppa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 19:54
Nigdy nie korzystałam z mobilnej myjni. Raczej sama myję samochód albo od czasu do czasu korzystam z myjni automatycznej. W naszej miejscowości coś takiego raczej by się nie sprawdziło, ale może u ciebie akurat się przyjmie. Myślę, że w dużych miastach to się sprawdza.
Cytuj
Anka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 20:14
Moim zdaniem to świetny pomysł! Gdyby u nas była taka myjnia mobilna to z pewnością bym z niej korzystała. Prowadzę własną firmę, zajmuję się dziećmi i domem. Mam jeszcze mnóstwo innych obowiązków przez co często nie mam nawet czasu by zajechać na myjnie. Myjnia mobilna byłaby dla mnie wybawieniem;)
Cytuj
BakŁażaN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 9:39
Fakt, to jest dobre rozwiązanie dla zapracowanych osób. Poza tym ekologia jest teraz trendy, więc myślę, że gdyby taka możliwość była dobrze rozreklamowana, to interes by się kręcił. Ale tak jak pisałam, musi być dobrze rozreklamowana, ponieważ baaardzo wiele ludzi nie słyszało o myjniach parowych i możliwości skorzystania z nich mobilnie.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 17:31
Jak mieszkasz w większym mieście to możesz spróbować otworzyć taki interes. Bo jak mieszkasz w jakimś mniejszym mieście to raczej nie zdobędziesz na coś takiego klientów. A moze na początek przeprowadź badanie rynku i zobacz ilu miał byś potencjalnych klientów.
Cytuj
Chuck Norris II

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 18:02
W większym mieście z kolei wydaje mi się, że nie ma warunków na takie usługi. No bo skoro z dojazdem do klienta, to wypadałoby, by klient miał albo własne podwórko albo chociaż garaż, a czasem nawet z tym ciężko w dużych miastach. Bardziej skłaniałbym się do jakiegoś porozumienia własnie z właścicielami komisów czy salonów samochodowym. Zawsze zanim się założy firmę można popytać, czy takie firmy byłyby zainteresowane współpracą.
Cytuj
Aśko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 19:38
Ja nie wiem nad czym ty się zastanawiasz. Nawet mieszkając w małej miejscowości mogłabyś dojeżdżać do tych większych. wyznacz sobie jakiś obszar po którym będziesz jeździła i już. Moim zdaniem pomysł na biznes jest świetny i powinnaś jak najszybciej zakładać DG dopóki nie ma jeszcze dużo takich myjni.
Cytuj
Emilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 20:49
U Nas w mieście działa taka myjnia. Korzystałam z niej już dwa razy i uważam, że trn kto to wymyślił jest geniuszem:) Oszczędność czasu jest ogromna! Kasę też można zaoszczędzić bo nie trzeba tracić na paliwo a do tego para wodna nie jest szkodliwa dla środowiska:) Jeśli masz możliwość to otwórz taką myjnię, na pewno będziesz miała klientów;)
Cytuj
Jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 21:28
Też jestem za myjnią mobilną. Klientów na pewno znajdziecie i to szybciej niż myślisz. Mój kuzyn wpadł na taki sam pomysł i myślał, że nie zawojuje naszego miasta a okazało się że praktycznie wszyscy sąsiedzi ,znajomi i rodzina proszą go o umycie samochodu. Oczywiście ma też innych klientów z poza rodziny itd:)
Cytuj
Odpowiedź