• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Myjnia mobilna

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Danka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 13:13
Świetny pomysł:) Oprócz mycia samochodów parą warto pomyśleć o autokosmetyce. Ja np. chętnie bym z czegoś takiego skorzystała. Pracuję od 6 do 18 i nie mam czasu by jeździć po myjniach. Mój samochód woła teraz o pomstę do nieba, taki jest brudny i zaniedbany:/
Cytuj
mania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 14:08
Mojemu autku przydałoby się woskowanie bo zupełnie stracił blask. Co do myjni mobilnej to jestem na TAK. Mój wuja założył taką myjnię jakiś rok temu i ma coraz więcej klientów. Ostatnio nawet słyszałam, że kupują dodatkowy sprzęt i zatrudnią kogoś by moc powiększyć obszar pracy.
Cytuj
sili

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 14:44
Widzę, że wszystkim spodobał się Nasz pomysł:) Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi i jutro ruszam do gminy zapytać o otwarcie działalności;) Skoro piszecie, że znacie osoby, które mają myjnie mobilne i żyją z tego to myślę, że my też damy radę. O autokosmetyce myśleliśmy. Mąż nawet wymyślił, że będzie rownież naprawiał drobne usterki w samochodach.
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 14:52
Pomysł naprawdę dobry:) W czasach gdy człowiek nie ma nawet czasu na normalne zakupy tylko zamawia wszystko przez internet myjnia mobilna na pewno się przyda;) W życiu bym nie wpadła na taki pomysł. Niby prosty biznes a zysk może byc duzy
Cytuj
kamil

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 12:02
no fajny, zwłaszcza ze przynosi zyski. Ludzie na prawdę wymyślają nie wiadomo co. A tu proste pomysły się sprawdzają.
Cytuj
Olcia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 17:23
Zastanawiam sie jak Ci sie to rozkręci. Oczywiście życzę Ci wszystkiego najlepszego ale zastanawiam sie czy nie otworzyć takiej działalności u siebie na okolicy. Bo niby myjnia jest ale takiej mobilnej nigdzie u mnie nie ma wiec mogłabym być konkurencją.
Cytuj
Anka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 13:18
Też zastanawiam się jak ten biznes będzie Wam się kręcił. Jak widać zdania są różne - bo niby oszczędność czasu i pieniędzy, trendy ekologia ale i miejsce trzeba mieć na takie zabiegi, bo normalnie na ulicy czy parkingu jest przecież zakaz mycia samochodu. Ja bym nie skorzystała z tej możliwości właśnie ze względu na brak warunków - ścisłe centrum miasta i brak garażu.
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 15:05
Ooo to ciekawy pomysł. Ludzie teraz chętnie korzystają z nowoczesnych rozwiązań. Nawet jeśli mieliby troszkę więcej zapłacić, szczególnie w dużych miastach. Czemu nie.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 11:09
Ciekawa sprawa, nie wiem tylko jak rozwiążecie sprawę z klientami, którzy mieszkają w blokach. U nas na przykład jest zakaz mycia auta pod blokiem? Myśleliście o tym? Bo w sumie każdy kto ma dom i kawałek ogródka myje sobie sam, lub jeździ na myjnie
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 14:44
Pewnie, fajna sprawa z tym, że musicie się zastanowić nad tym kto będzie Waszym potencjalnym klientem. Wiem, że często pod blokiem wspólnoty mają zakaz mycia samochodu więc tacy klienci raczej nie wchodziliby w grę. Nie wiem jak sprawa się ma z tymi, którzy mieszkają w domach, oni przecież sami mogą umyć?
Cytuj
Odpowiedź