• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

CapitalKo online finansowanie małych i średnich firm

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Dina

Niezarejestrowani

14.5.2024 11:49
Dzięki Capitalko odświeżyłem wyposażenie mojej kawiarni. Szybki kredyt na atrakcyjnych warunkach pozwolił mi kupić nowoczesne maszyny. Polecam każdemu przedsiębiorcy!
Cytuj
Alex

Niezarejestrowani

13.6.2024 16:07
TreśZ pomocą Capitalko mogłam zrealizować plany ekspansji na nowe rynki. Finansowanie było elastyczne, a cały proces bardzo przejrzysty i szybki.ć wiadomości
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.6.2024 15:22
Jestem bardzo wdzięczny CapitalKO za korzystne warunki inwestycyjne dla mojego biznesu. Możliwość zachowania pełnej kontroli nad firmą i brak konieczności oddawania części kapitału to wielki plus. Chcę również podkreślić profesjonalne wsparcie 24/7, które zawsze jest gotowe pomóc.
Cytuj
Kasia

Niezarejestrowani

15.7.2024 14:40
Kto szuka idealnego partnera dla biznesu, to CapitalKO jest idealnym wyborem! CapitalKO to nie tylko kredyt, to także partnerstwo oparte na zaufaniu i zrozumieniu potrzeb Twojej firmy. Wsparcie na wszystkich etapach oraz doradztwo finansowe stawiają CapitalKO na pierwszym miejscu wśród firm inwestycyjnych. Gorąco polecam!
Cytuj
Anna

Niezarejestrowani

24.7.2024 11:43
CapitalKO to świetna opcja dla pozyskania finansowania dla mojej małej firmy. Proces był prosty i szybki, a zespół był bardzo pomocny. Polecam CapitalKO każdemu właścicielowi firmy, który szuka alternatywy dla tradycyjnych kredytów.
Cytuj
Odpowiedź