• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak uchronić sie przed niechcianymi telefonami

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 22:21
Ostatnio mam sporo głupich telefonów. Jacyś ludzie dzwonią do mnie z zastrzeżonych numerów i wciskają jakieś dziwne ksiażki albo ubezpieczenia lub zaproszenia na dziwne pokazy. Jak można sie od tego uchronić? Zgłosić to gdzieś że nie życze sobie takich telefonów?
Cytuj
Sabina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 22:59
O kurcze na tych ludzi chyba nie ma sposobu. Wystarczy że w jakims banku podpisałaś zgodę na przetwarzanie danych osobowych i w ten sposób Twój numer telefonu rusza w obieg i dzwonia do Ciebie z takimi dziwnymi propozycjami.
Cytuj
mireK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 14:36
Powiem Ci że mnie też wkurzają takie osoby, ciągle tylko by wydzwaniały i wciskały jakiś kit. Może jak dzwonią do Ciebie z kolejna oferta to powiedz że nie życzysz sobie takich telefonów i moze zastrasz ich policją? Może wtedy odpuszczą sobie takie wydzwanianie.
Cytuj
MeduZa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 16:59
Wiesz, z doświadczenia wiem ze nie ma możliwości w jakis sposób obronić sie przed takimi telefonami. Wystarczy raz podpisana zgoda na przetwarzanie danych osobowych a już się od niech nie oderwiesz.
Cytuj
teresa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 20:03
O wiem dokładnie o czym mówicie. Takie telefony są nie do zniesienia. Ja swojego czasu miałam ich kilka dziennie i czego oni mi nie proponowali to głowa mała. Nawet masaż w domu w zamian za organizacje u mnie pokazu.
Cytuj
Raffallo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 20:32
To chyba każdy chciałaby wiedzieć co zrobić zeby 10 razy na dzień ktoś do nas nie dzwonił i nie wciskał jakiś dziwnych promocji i tych okazyjnych, niepowtarzalnych ofert. Ja to czasami już nie odbieram telefonu bo mam ich dość.
Cytuj
beatrisR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 19:46
Przed takimi telefonami nie ma niestety obrony. Jedna zgoda na przetwarzanie danych osobowych i przepadasz. Mozesz im mówić żeby nie dzwonili, straszyć policją ale to i tak nic nie da bo za chwile znajdzie sie kolejna firma ktora zadzwoni i bedzie chciała Ci cos sprzedac.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 12:31
Ja mam ten sam problem niestety i nie wiem czy od tego da się uchronić. Najwięcej takich telefonów jest na te stacjonarne więc zawsze można go zlikwidować. Jeżeli masz takie telefony na komórkę to możesz zmienić numer ale wystarczy jedna zgodna na przetwarzanie Twoich danych i to idzie jak domino. Twój numer lada moment znajdzie się w bazach i wszystko zacznie się od początku.
Cytuj
Kamila Bębenek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 14:05
Nie wiem czy w przypadku telefonów na kartę też tak jest, ale miałam kiedyś telefon na abonament w plusie i udało mi się załatwić w salonie.. hm, jakby to nazwać, cofnięcie zgód, albo taką choćby blokadę na telefony tego typu...
Pamiętajcie, aby przy rejestracji nie zaznaczać bezmyślnie każdej zgody, bo w ten sposób powiększane są bazy danych wszystkich centrów telemarketingowych. Nie każda rejestracja wymaga zgody na ''przesyłanie informacji handlowych'' czy czegoś tego typu.
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 21:28
Oj znam ten ból. Nie ma jednak szans by uchronić się od tego. Przynajmniej nie słyszałam o tym. Działa to na zasadzie naszej zgody na przetwarzanie naszych danych w ten sposób różne firmy z zaproszeniami, sprzedażą itp. uzyskują nasze numery i dane.
Cytuj
Odpowiedź