• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak uchronić sie przed niechcianymi telefonami

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Fiołek58

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 21:47
Ta udręka spotkała chyba każdego z nas i gdyby tylko dało się tego uniknąć wierz mi już dawno ludzie by o tym wiedzieli. Musisz niestety dalej mówić "nie dziękuje!" do ludzi "słuchawek".
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 12:32
Fiołek58 napisał
Ta udręka spotkała chyba każdego z nas i gdyby tylko dało się tego uniknąć wierz mi już dawno ludzie by o tym wiedzieli. Musisz niestety dalej mówić "nie dziękuje!" do ludzi "słuchawek".


No niestety to prawda. Ostatnio byłam świadkiem rozmowy starszej Pani w jednej z sieci komórkowej, ze ona sobie po to zastrzegła numer żeby do niej nie dzwonili z reklamami a nadal dzwonią i ona nie chce żeby dzwonili. Niestety Pan jej nie potrafił pomóc, bo najzwyczajniej w świecie się nie da.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 12:50
Dokładnie mnie najbardziej denerwują tacy ludzie którzy nie rozumieją słowa NIE, NIE DZIĘKUJĘ itp tylko dalej swoje i ciągle swoje idzie dostać szału. Trzeba by walnąć słuchawką i być po prostu nieuprzejmym.
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.11.2014 23:43
Fiołek58 napisał
Ta udręka spotkała chyba każdego z nas i gdyby tylko dało się tego uniknąć wierz mi już dawno ludzie by o tym wiedzieli. Musisz niestety dalej mówić "nie dziękuje!" do ludzi "słuchawek".


Ale to nawet nie o to chodzi bo ty im powiesz raz nie dziekuje a oni za miesia ci tak zadzwonią z tą samą ofertą, z tym samym pytaniem i tak w kółko. Jaki to jest sens? Żaden.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.11.2014 14:58
Ale ja mam to samo jeżeli chodzi o mój firmowy telefon. Mam go dla klientów a 90% telefonów do reklamy i firmy które chcą mi coś wcisnąć też już czasami nie wiem jak się przed tym bronić żeby miało to sens.
Cytuj
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.12.2014 14:17
Raczej nie ma jednego skutecznego wyjścia, ew. można zmienić numer i potem juz nie podawać gdzie popadnie numery, nie dawać zgody na przetwarzanie danych. Ale to i tak może być niewystarczające, bo zdarza się handel bazami, wiec ktoś może wejść w posiadanie numeru.
Cytuj
Odpowiedź