• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Allegro czy sklep internetowy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Magduśka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 19:03
Witam
Od dłuższego czasu myślę nad otwarciem własnej działalności gospodarczej. Udało mi się odłożyć trochę pieniędzy i chciałabym przeznaczyć je na sklep z odzieżą dla kobiet w ciąży i dzieci do 6 lat. Niestety nie wiem czy założyć sklep internetowy, czy może lepiej będzie mi sprzedając na allegro. Jak sądzicie? Czy ktoś z was sprzedaje na allegro? Opłaca się to na dłuższą metę? Gdzie można więcej zarobić? W e-sklepie czy na allegro?
Cytuj
mamamrowek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 7:47
Wydaje mi się, że na początku lepiej sprzedawać na allegro a z czasem otworzyć sklep internetowy. Najpierw zdobądź klientów na allegro a później zaproś ich do sklepu, jeśli będą zadowoleni z Twoich usług na pewno przeniosą się razem z tobą.
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 11:30
na poczatek wez allegro tylko tam nie poszalejesz z cena bo dolicz sobie prowizje za sprzedaz i od razu sklep uruchom - cico kupia na allegro dostana info ze super ze kupiles i odwiedz sklep bo tam sa nizsze ceny.. proste? proste ! :) pozdro
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 9:36
allegro jest słabe prowizje, wysyłki t podniesie ci cene produktu o jakies 15% ja bym załozyla sklep i reklamowala go ale to musisz miec minimum 6 tysiecy na sam sklep + 3 tysiace miesiecznie na adwordsy inaczej nie ma sensu...
Cytuj
be free like a child
Magduśka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 9:56
Dzięki za informacje! Zdecydowałam, że założę allegro i sklep internetowy. Dodatkowo nawiążę współpracę z jakąś firmą marketingową, akurat mam odłożone pieniądze na reklamę więc myślę, że na jakieś 4 miesiące pozycjonowania wystarczy.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 11:48
Tak, tak jak tu pisza na allegro jak masz dobre rzeczy to zarobisz a sie nie narobisz, otwieranie sklepu to duzo formalnosci, a na poczatku nie wiesz jak bedzie szlo.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.6.2014 18:32
Ja też prowadzę własną działalność i gdybym drugi raz ją otwierała zaczęłabym od allegro. Po pierwsze nie musisz wydawać tylu pieniędzy na reklamę, bo allegro samo w sobie jest już rozreklamowane. Zobacz jak pójdzie Ci na allegro i dopiero z czasem pomyśl o e-sklepie na własnej domenie. Ja mam i e-sklep i allegro ale i tak 70% zamówień pochodzi z allegro
Cytuj
owllovesyou

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 20:32
Sądzę, że na początek lepiej sprzedawać poprzez allegro i może inne, popularne serwisy aukcyjne czy nawet ogłoszeniowe. Z czasem do allegro dołożyć sklep. Od razu e-sklep może nie mieć wystarczającej reklamy i nie będzie przynosić zysków, chyba, że jesteś w stanie zadbać też o to i od razu dobrze zareklamować i wypozycjonować stronę w wyszukiwarce. Znam firmę, która istnieje już 12 lat, początkowo prowadziła malutką firmę osiedlową, teraz sprzedaje na allegro. Dzięki temu zyski osiąga na tyle duże, że otworzyła e-sklep i zatrudnia coraz więcej pracowników.
Cytuj
AudiMachina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 22:33
Allegro. Jako klient wszystkokupujący w sieci stwierdzam, że jest to pierwsza strona wyszukiwana w celu zakupu czegokolwiek w sieci. No i jeszcze olx, ale to w sumie jest ta sama firma. Z resztą, jak dobrze zaplanujesz sprzedaż i np. zrobisz sobie wyróżniające logo lub ramki na miniaturki na aukcjach, dużo ludzi będzie wracać właśnie do Ciebie na allegro. Grunt to dobry biznas plan. Nawet jeżeli dotyczy sprzedaży na Allegro.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 13:08
Zdecydowanie allegro, gdybym mogła drugi raz zacząć wybrałabym allegro. Abonament sklepu na allegro kosztuje 9,99zł miesięcznie, a pierwszy miesiąc jest za darmo. Natomiast dobry sklep internetowy to około 100zł miesięcznie. Dlatego jeżeli masz możliwość zacznij od allegro.
Cytuj
Odpowiedź