• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Allegro czy sklep internetowy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 13:02
Gość napisał
Bez dwóch zdań teraz wszyscy korzystają z allegro. Dlatego nie ma coś się wahać.


Dokładnie. Każdy kto czegoś szuka najpierw wchodzi na allegro dopiero później jeżeli nie znajdzie szuka po internecie. Ja tak mam i większość moich znajomych również więc nie zastanawiaj się tylko zacznij od allegro.
Cytuj
samantha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 21:28
Ja lepiej wyszłam na założeniu sklepu internetowego, allegro potraktowałam jako uzupełnienie, bo platforma, na której założyłam sklep (shoper) jest z nim zintegrowana. Najpierw przetestowałam sobie za darmo, a potem się zdecydowałam.
Wypowiedź została zmieniona przez: samantha 28.10.2014 21:29
Cytuj
http://www.shoper.pl
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.10.2014 8:38
samantha napisał
Ja lepiej wyszłam na założeniu sklepu internetowego, allegro potraktowałam jako uzupełnienie, bo platforma, na której założyłam sklep (shoper) jest z nim zintegrowana. Najpierw przetestowałam sobie za darmo, a potem się zdecydowałam.
A co sprzedajesz jesli mozna wiedziec?
Cytuj
Korshunau Mikalai

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.1.2015 16:00
Magduśka napisał
Witam
Od dłuższego czasu myślę nad otwarciem własnej działalności gospodarczej. Udało mi się odłożyć trochę pieniędzy i chciałabym przeznaczyć je na sklep z odzieżą dla kobiet w ciąży i dzieci do 6 lat. Niestety nie wiem czy założyć sklep internetowy, czy może lepiej będzie mi sprzedając na allegro. Jak sądzicie? Czy ktoś z was sprzedaje na allegro? Opłaca się to na dłuższą metę? Gdzie można więcej zarobić? W e-sklepie czy na allegro?


Spróbuj abonament http://sky-shop.pl/ będziesz miała możliwość sprzedaży jednocześnie na allegro i w sklepie +bardzo prosta obsługa nawet dla kobiety, także tam znajdziesz integracji z hurtowniami który się specjalizują na odzieży. Spróbuj!

Także znajdziesz na stronie artykuły http://sky-shop.pl/jak_otworzyc_sklep_internetowy/ radzę poczytać.
Cytuj
Bialek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.1.2015 6:14
Korshunau Mikalai napisał
Magduśka napisał
Witam
Od dłuższego czasu myślę nad otwarciem własnej działalności gospodarczej. Udało mi się odłożyć trochę pieniędzy i chciałabym przeznaczyć je na sklep z odzieżą dla kobiet w ciąży i dzieci do 6 lat. Niestety nie wiem czy założyć sklep internetowy, czy może lepiej będzie mi sprzedając na allegro. Jak sądzicie? Czy ktoś z was sprzedaje na allegro? Opłaca się to na dłuższą metę? Gdzie można więcej zarobić? W e-sklepie czy na allegro?


Spróbuj abonament http://sky-shop.pl/ będziesz miała możliwość sprzedaży jednocześnie na allegro i w sklepie +bardzo prosta obsługa nawet dla kobiety, także tam znajdziesz integracji z hurtowniami który się specjalizują na odzieży. Spróbuj!

Także znajdziesz na stronie artykuły http://sky-shop.pl/jak_otworzyc_sklep_internetowy/ radzę poczytać.

Prosta obsługa nawet dla kobiety ? :P
Nie sądzisz,że niektóre kobiety mogą być czymś takim urażone ? :P
Swoją drogą to jak otwieraliście właśne sklepy internetowe to korzystaliście z takich nowinek czy może sprzedawaliście od razu albo na platformie allegro albo jedynie za pomogą swojej strony?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.2.2015 17:33
Uważam, że lepszym rozwiązaniem jest sklep internetowy zintegrowany z allegro. Wtedy opłacasz abonament za sklep i masz dwie pieczenie na jednym ogniu – i bardzo wygodną sprzedaż na allegro, i w sklepie (ja korzystam np. z www.shoper.pl, który taką integrację posiada). To zwiększa zyski i wzbogaca Cię o dodatkowe funkcjonalności, których allegro nie posiada.
Cytuj
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.2.2015 9:10
Gość napisał
Uważam, że lepszym rozwiązaniem jest sklep internetowy zintegrowany z allegro. Wtedy opłacasz abonament za sklep i masz dwie pieczenie na jednym ogniu – i bardzo wygodną sprzedaż na allegro, i w sklepie (ja korzystam np. z www.shoper.pl, który taką integrację posiada). To zwiększa zyski i wzbogaca Cię o dodatkowe funkcjonalności, których allegro nie posiada.

Potwierdzam !
Będzie to najlepsze rozwiązanie. Zresztą bardzo wiele sklepów w chwili obecnej właśnie tak robi.
Allegro pobiera dużą prowizje tak więć jeśli jestesmy kupującym można zadzwonić do sklepu i dopytać się jaką zniżkę dostaniemy jeśli kupimy dany sprzęt w sklepie a nie przez allegro.
Jak kupowałam jakiś czas temu laptop w x com chyba to dostałam zniżkę 30 zł :)
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
Mikalai Korshunau

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.3.2015 15:55
Bialek napisał
Korshunau Mikalai napisał
Magduśka napisał
Witam
Od dłuższego czasu myślę nad otwarciem własnej działalności gospodarczej. Udało mi się odłożyć trochę pieniędzy i chciałabym przeznaczyć je na sklep z odzieżą dla kobiet w ciąży i dzieci do 6 lat. Niestety nie wiem czy założyć sklep internetowy, czy może lepiej będzie mi sprzedając na allegro. Jak sądzicie? Czy ktoś z was sprzedaje na allegro? Opłaca się to na dłuższą metę? Gdzie można więcej zarobić? W e-sklepie czy na allegro?


Spróbuj abonament http://sky-shop.pl/ będziesz miała możliwość sprzedaży jednocześnie na allegro i w sklepie +bardzo prosta obsługa nawet dla kobiety, także tam znajdziesz integracji z hurtowniami który się specjalizują na odzieży. Spróbuj!

Także znajdziesz na stronie artykuły http://sky-shop.pl/jak_otworzyc_sklep_internetowy/ radzę poczytać.

Prosta obsługa nawet dla kobiety ? :P
Nie sądzisz,że niektóre kobiety mogą być czymś takim urażone ? :P
Swoją drogą to jak otwieraliście właśne sklepy internetowe to korzystaliście z takich nowinek czy może sprzedawaliście od razu albo na platformie allegro albo jedynie za pomogą swojej strony?


ojtam, bądź my szczerzy, kobiety w obsłudze techniki słabszy, ponieważ nie interesują się takimi tematami, albo specjalnie robią wygląd żeby my czuli się lepszymi, khm, nigdy nie myślałem na ten temat.
Wypowiedź została zmieniona przez: Mikalai Korshunau 22.3.2015 15:57
Cytuj
tobekb

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.3.2016 14:59
moze ktos wie,jak na prawde jest z tym alegro? cos slyszalem ,ze trzeba sie rozliczac z fiskusem ze sprzedanych tam rzeczy.to prawda? wystawiam niekiedy jakies swoje niepotrzebne rzeczy i co? mam sie rozliczać ? na jakiej podstawie? allegro jakies pity dostarcza? czy to rozliczanie jest tylko dla sklepow?
Cytuj
Pawcio

Niezarejestrowani

28.6.2016 8:27
tobekb napisał
moze ktos wie,jak na prawde jest z tym alegro? cos slyszalem ,ze trzeba sie rozliczac z fiskusem ze sprzedanych tam rzeczy.to prawda? wystawiam niekiedy jakies swoje niepotrzebne rzeczy i co? mam sie rozliczać ? na jakiej podstawie? allegro jakies pity dostarcza? czy to rozliczanie jest tylko dla sklepow?
To zalezy do jakiej kwoty.
Cytuj
Odpowiedź