• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

rozwiazanie umowy z telewizja N

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kamil

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 12:09
Chyba jasne, ze podpisując umowy trzeba sie liczyć z okresem obowiązywania, wypowiedzeniem , możliwościami przedłużenia. To sa tak logiczne rzeczy, a ludzie się dziwią.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 12:27
z tym tabletem i wyłudzaniem sprzetu to już przegięcie - jagoda i co zrobiłaś napisałas do nich skarge albo coś? co do okresów wypowiedzenia to też mnie to dziwi że ktoś rozwiązuje przed okresem wypowiedzenia bo trzeba przecież wtedy kare zapłacić i to jest logiczne przecież bo nie po to sie zawiera umowe :) a w tej telewizji n ile macie programow sa jakies lepsze niz w polsacie ?
Cytuj
be free like a child
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 13:53
Tak myślę, że możesz z tym, że trzeba by było przeczytać umowę podpisaną przy tym jak była brana poprzednia telewizja czy nie zapłacisz jakiejś kary za niedotrzymanie umowy. Moja ciocia tak płaciła i jeszcze za dekoder kazali jej zapłacić mimo, że dostała go za 1zł i zapłaciła za niego.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 14:55
animka napisał
z tym tabletem i wyłudzaniem sprzetu to już przegięcie - jagoda i co zrobiłaś napisałas do nich skarge albo coś? co do okresów wypowiedzenia to też mnie to dziwi że ktoś rozwiązuje przed okresem wypowiedzenia bo trzeba przecież wtedy kare zapłacić i to jest logiczne przecież bo nie po to sie zawiera umowe :) a w tej telewizji n ile macie programow sa jakies lepsze niz w polsacie ?


Ja mam właśnie n na kartę i mi to wystarcza. Co prawda nie mam HBO czy Canal + ale chyba można je dodatkowo wykupić o ile się nie mylę. Płacę co trzy miesiące albo mogę od razu wykupić na pół roku albo na rok, czy nawet na dwa i już. Nie chcę oglądać nie płacę i mam święty spokój
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 13:27
Pewnie zapłacisz karę i to sporą za wcześniejsze zerwanie umowy. Mój znajomy taką płacił jeszcze musiał dekoder oddać i ten talerz więc nie wiem czy nie lepiej poczekać do końca umowy i dopiero później wypowiedzieć ją w sensie nie predłużać.
Cytuj
Odpowiedź