• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

rozwiazanie umowy z telewizja N

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
WspaniałaL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.6.2014 23:55
Witam
Mam do was pewne pytanie.Z racji tego ze telewizja N połączyła sie z Cyfra+ tworząc nowego operatora, czy mam możliwość zrezygnowania poprzez rozwiązanie umowy z usług tego starego operatora? Czy to jest odpowiedni powod jako zmiany warunków ? Bo jakoś nie bardzo mi się widzi korzystać z ich połączonych usług
Cytuj
MeduZa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 13:03
Wiesz ja sie tak średnio na tym znam ale mam wrażenie że chyba możesz. To jest podobna sytuacja do tej jak ktoś mówił że Alior Sync zmienia się w T-mobile usługi bankowe i tam też ludzie bez problemu mogli rozwiązywać z nimi umowy, ale może jeszcze sie zastanów bo ofert będa korzystniejsze?
Cytuj
Ostoja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 15:07
mozesz jesli zmiany były na twoja niekorzysc np masz teraz mniej kanałów niz miałas albo cos sie popsuło w sensie jakosci odbioru, ale jesli nie to marne szanse zebys rozwiazala umowe bez ponoszenia kary za wczesniejsze zerwanie.
Cytuj
Papatka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 19:32
A nie ma w umowie czegoś takiego że jak oni sie połączyli to są teraz zupełnie inną firmą i Ty musisz z nimi podpisać całkiem nową umowe?Chyba było tak jak Telekomunikacja Polska zamieniała sie w Oragne, wtedy chyba przysyłali listy i informowali o takich zmianach.Przyszło Ci teraz jakieś powiadomienie?
Cytuj
Lady Flower

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 11:54
Hm, wydaje mi się, że sama zmiana operatora teraz już nie jest wystarczającym powodem, ponieważ połączenie tych firm nastąpiło w zeszłym roku...? Wtedy była możliwość wysłania im pisma, że nie akceptujesz zmian i już. Moja teściowa rezygnowała z ich usług w lutym, ale w jej przypadku umowa się kończyła i po prostu pisała że nie chce jej przedłużać, a to z kolei trzeba zrobić bodajże na miesiąc przed końcem umowy.

edit.
sprawdzilam dokladniej, czas na zerwanie umowy z powodu połączenia się tych firm w przypadku Cyfry+ upłynął 30 kwietnia 2013, a telewizji N - 14.04.2013.
Wypowiedź została zmieniona przez: Lady Flower 2.7.2014 11:57
Cytuj
sunshine

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 19:18
Nie wydaje mi się żebyś miała taką możliwość. Jeśli umowa nie zawierała takiej opcji to zapomnij. Ale jeśli łączy się dwóch operatorów to podpisujesz nową umowę. I tu pojawia się Twoja szansa. Możesz odstąpić od nowej umowy.
Cytuj
Peppa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2014 20:47
Przecież cyfra połączyła się z n już dawno. Chyba nawet w zeszłym roku. Nie sądzę byś jeszcze mogła zerwać z tego powodu umowę... Ja miałam nc+ i niedawno zerwałam z nimi umowę bo miałam ich serdecznie dosyć. Wciąż były problemy z dekoderem i programami dla dzieci.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 11:30
no ja nawet w polsacie miałam problem zeby wypowiedzieć umowe w ogóle absurdalna sytuacja - jestem w polsacie 5 lat i kolejna umowa sie zaczyna a ja warunki mam coraz gorsze, wszystko drozsze co chwile moje kanaly wyłaczaja itd.. wiec im mowie ze chce warunki jak dla nowych klientow albo mniejszy abonament, a oni do mnie ze nie bo musialabym byc nowym klientem - wkurzylam sie i powiedzialam ze chce zerwac umwoe bo wlasnie wygasała i wtedy chce byc znow nowym klientem - tez nie mozna.. ale w koncu zagrozilam im uokikiem i zrobili taki pakiet jaki chce :)
Cytuj
be free like a child
Jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 21:01
To ja niedawno przedłużałam umowę z cyfrą (teraz nc+) i chciałam dostać tablet za przedłużenie umowy. Powiedzieli mi że ta opcja jest tylko dla nowych klientów a ja mogę jedynie dostać abonament mniejszy o 10 złotych. Wyśmiałam ich i powiedziałam, że albo dadzą tablet albo się żegnamy. Oczywiście się zgodzili ale... na tablet miałam czekać ok 30 dni od podpisania nowej umowy. W efekcie czekałam ponad dwa miesiące. Wydzwaniałam do nich a oni twierdzili, ze już wysyłają. Raz nawet usłyszałam, że nie wyślą bo wyłudzam od nich sprzęt a poza tym mam zadłużenie na koncie. Myślałam, że szału dostanę. Ostatecznie wysłali tablet i przeprosili.
Cytuj
Danka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 14:03
O matko! Nieźle cię chcieli załatwić. Ja jak na razie nie mogę narzekać na nich. Jedyne co mi przeszkadza to, to że dzwonią do mnie co miesiąc z nową ofertą. Ostatnio wciskali mi multiroom a kilka dni temu dzwonili z jakimiś pakietami VOD.
Cytuj
Odpowiedź