• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

E-faktury ile możemy zaoszczędzić ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

21.7.2014 15:01
są programy do pobrania na komp i aplikacje, z których korzystasz on line. ja korzystam z bizina jestem zadowolona z tego jak apka dziąła
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.7.2014 15:13
nie ma sie co męczyc z recznym wklepywaniem danych, efaktury są najlepsze
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2014 10:43
Rzeczywiście oszczędności może być trochę bo zaoszczędzisz czas no i pieniądze na znaczki chociażby, ale program do takich faktur również kosztuje więc musisz to przeliczyć na czym bardziej zaoszczędzisz.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 13:08
Moje pytanie tylko brzmi ile to jest dużo faktur? 15 czy 100? Jeżeli to jest naprawdę dużo to warto pomyśleć o e-faturach bo przecież raz, że oszczędzasz, a dwa, że chronisz środowisko bo zużywasz mniej papieru.
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 13:21
Gość napisał
są programy do pobrania na komp i aplikacje, z których korzystasz on line. ja korzystam z bizina jestem zadowolona z tego jak apka dziąła


No właśnie i kosztują niewiele można z nich też korzystać za darmo z tym, że z okrojonymi opcjami. Nie można na przykład zapisać sobie kontrahenta albo tym podobne ograniczenia, więc są naprawdę niezbyt wielkie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.9.2014 15:33
Czytałem gdzieś, ze dużo mozna zaoszczędzić. Podobno nawet 70 proc.jeśli wyślemy fakturę elektroniczna. Ale tez podobno niewiele firm z tej opcji korzysta. Niewiedza? Strach?
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 11:41
70 proc. to duzo, ja dodałbym jeszcze ze zaoszczędza sie duzo czasu i no i wchodzą tak modne teraz kwestie ekologi.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.11.2014 23:57
kazik napisał
70 proc. to duzo, ja dodałbym jeszcze ze zaoszczędza sie duzo czasu i no i wchodzą tak modne teraz kwestie ekologi.


Ekologia to swoją drogą, ale prąd, czas, papier, tusz, to wszystko kosztuje, a tak rach ciach i faktura gotowa. Ja też jestem zwolenniczką taki faktur. Już się sama o tym przekonałam.
Cytuj
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 9:58
skad masz te dane o 70%? wiadomo prad czas pracy pracownika, ale czy da się to az tak dokładnie zmierzyć? no nie jestem tego taka pewna.
Cytuj
Odpowiedź