• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

E-faktury ile możemy zaoszczędzić ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Melania0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 16:04
Prowadzę firmę w ciągu miesiąca wystawiam bardzo dużo faktur .Zastanawiam się nad oszczędnościami .Słyszałam że wystawiając e-faktury mogę dużo zaoszczędzić.Na jakiej zasadzie będą oszczędności ,korzysta już ktoś z takiego wystawiania faktur jak to się sprawdza w rzeczywistości ? .Czy aby wystawiać e-faktury muszę zakupić specjalny program ?
Cytuj
dzejkop

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.6.2014 22:17
To wszystko będzie zależało ile miesięcznie wystawiasz tych faktur,jak dużo to będziesz miała oszczędności jak mniej to wiele nie zyskasz .Jak zaczniesz wystawiać e-faktury to wiadomo znikną Tobie opłaty za znaczki pocztowe ,zakupiony papier oraz koperty.Ale zastanów się czy to ci się opłaca ?
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 0:35
Mnie sie wydaje że to tylko jak się tak patrzy na to z boku to tak fajnie tanio wygląda. Wiadomo że odejdą Ci opłaty za znaczki pocztowe i papier ale nie wiem czy jak podliczysz wszystko to czy wyjdziesz na plus. Bo z tego co czytałam aby to się opłacało musisz wypisać odpowiednią ilość takich faktur a aż tak dużo ich wystawiasz?
Cytuj
kajo3

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.6.2014 17:15
oszczedzasz na wysyłkach nic wiecej chyba no i czas bo nie latasz na poczte :) może być program ale nie musi być bo przecież fakture to i w wordzie albo excelu wystawisz tylko musza być wszystkie rubryki - sa w necie nawet takie darmow przykłady rachunków i faktur.
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.6.2014 8:21
Ja jestem za e-fakturami. Skoro wystawiasz dużo faktur to powinnaś zaoszczędzić. W końcu e-faktury pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze na znaczki, koperty, papier, tusz itd. Poza tym klient otrzymuje e-fakture od razu a wysłana pocztą jednak trochę czasu idzie.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.6.2014 20:53
Jeśli wystawiasz sporo faktur to myślę, że e0faktury będą dla ciebie dobrym rozwiązaniem. Nie wiem ile możesz na tym zaoszczędzić ale na pewno parę groszy zostanie w Twojej kieszeni. Ja osobiście wolę faktury papierowe i zawsze o takie proszę
Cytuj
Ostoja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 15:04
ja tak wystawiam od roku i oszczednosci zadnych nie ma ale jest mega wygoda :) nie latam jak gupek co dwa dni na poczte a to duża oszczednosc czasu zwłaszcza w warszawie gdzie mieszkam :) do faktur nie musisz miec programu mozesz sama zrobić szablon albo sciagnac z neta :)
Cytuj
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 6:15
Nie sądzę byś oszczędziła jakieś pieniądze na elektronicznych fakturach. No chyba, że chodzi ci o czas:) W tym przypadku zaoszczędzisz go całkiem sporo:) Nie będziesz latała co pięć minut na pocztę i nie będziesz się musiała martwić czy klient dostał fakturę czy nie. To jest mega wygoda;)
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 11:34
niby macie racje tylko jedna wazna kwestiap otwierdzenie odbioru - juz nie raz mialam sytuacje ze ktos mi napisal nie dostałem fv, nie doszła itd.. i co wtedy ?
Cytuj
Raffallo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 17:32
A nie ma takich programów że otrzymuje się na maila potwierdzenie otrzymania faktury. Bo tak to wiadomo ze ktoś może nas to oszukać. Normalna ludzka natura tym bardziej w obecnych czasach.
Cytuj
Odpowiedź