• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

zarabianie na hobby

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

7.10.2015 18:06
Na świecie na swoim hobby zarabiają miliony ludzi. Od momentu, kiedy nastąpiły zmiany w sposobie podejścia do klienta i narodził się tzw. marketing edukacyjny, zaczęły pojawiać się blogi, których treść zainspirowana była własnymi pasjami, umiejętnościami np. kulinarnymi. W ten sposób powstały blogi związane z modą, z makijażami, ze spędzaniem wolnego czasu, pielęgnacją ogrodów, itp. Ich właściciele w pewnym momencie stali się ekspertami w dziedzinach o których pisali, zaczęli pisać newslettery, zdobywając w ten sposób listy mailingowe. A potem zaczęli sprzedawać swoją wiedzę i produkty ze swojej branży, których często są twórcami. Tak więc jeśli ktoś ma jakieś hobby, potrafi swoje zainteresowania w bardzo przystępny sposób przelać na słowo pisane, jest duża szansa że zacznie zarabiać na swoim hobby
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2015 21:05
smay napisał

Chciałam na przykład sprzedawać na rynku przetwory z ogórków. Mieszkam na wsi, mam swój ogródek i ogórków miałam sporo swoich, do tego umiem to zrobić, więc pomysł nie był bardzo zły. Nawet narobiłam około 30 słoiczków, ale nawet nie wybrałam się na rynek do miasta, bo stwierdziłam, że nie są wystarczająco dobre.
Podobnie miałam pomysł, żeby zająć się sprzątaniem mieszkań, ale nawet nie napisała ogłoszenia, bonie wiedziałam, czy sobie poradzę.
Podziwiam osoby, które są w stanie się realizować.


A gdyby się udało i faktycznie Pani pomysły by wypaliły.
Pojechać otworzyć jeden słoik na spróbowanie i czekać. Są zapewne ludzie, którzy by wzięli je od ręki, bo swojskie produkty sprzedają się teraz bardzo dobrze (a propo ogórków polecam w musztardzie francuskiej - petarda)
Bardzo często jesteśmy o krok przed sukcesem, ale boimy się podjąć słuszną decyzję. I czemu się tak dzieje? przecież w takich momentach nic nie mamy do stracenia.
Życie jest zbyt krótkie, aby stać na drabince i się zastanawiać czy wejść wyżej.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

7.10.2015 22:48
Gdzieś słyszałem że zarabia się na pasji. Hobby to może być klejenie modeli a pasją może być nauczanie. Hobby to coś co robimy dla przyjemności a pasja to coś co nas pochłania i nad czym możemy pracować cały dzień i noc, więc widzę delikatną różnicę ale to tak przy okazji:)
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Wiktor

Niezarejestrowani

8.10.2015 9:08
Marzenie, zarabianie na hobby czy pasji, nazewnictwo moim zdaniem to sprawa drugorzedna. Niestety w praktyce może to nie być takie łatwe, chociaż teraz w dobie internetu na pewno łatwiejsze niż jeszcze kilkanaście lat temu.
Cytuj
Katrina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.10.2015 9:35
Pasja, hobby - dla mnie to to samo, ważne żeby cieszyło, a jeśli jeszcze pozwala zarobić to już jest super. Zazdroszczę ludziom, którzy tak potrafią, ja niestety muszę pracować dla pieniędzy, nie dla pasji, jak pewnie większość ludzi.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

8.10.2015 12:54
No dla mnie to dalej coś innego bo moim hobby jest oglądanie meczów:) Znam też kogoś kto gra w tenisa i to jest jego hobby. Pieniędzy z tego nie ma,hobby mojej córki to malowanie na kartkach...

Pasja to coś w czym jesteś dobry i z czego można zrobić pieniądze, hobby to coś co sprawia ci przyjemność i robisz to dla rozrywki.

No nie ważne.

Właśnie w dobie internetu to niby jest prostsze, problem w tym że konkurencja jest już troche większa:)
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
KarolinaGmyz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.10.2015 11:17
Konkurencja też jest dobra, bo skłania do wkładania większego wysiłku w to co sie robi.
Cytuj
KarolinaGmyz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.10.2015 11:21
Daniel napisał
smay napisał

Chciałam na przykład sprzedawać na rynku przetwory z ogórków. Mieszkam na wsi, mam swój ogródek i ogórków miałam sporo swoich, do tego umiem to zrobić, więc pomysł nie był bardzo zły. Nawet narobiłam około 30 słoiczków, ale nawet nie wybrałam się na rynek do miasta, bo stwierdziłam, że nie są wystarczająco dobre.
Podobnie miałam pomysł, żeby zająć się sprzątaniem mieszkań, ale nawet nie napisała ogłoszenia, bonie wiedziałam, czy sobie poradzę.
Podziwiam osoby, które są w stanie się realizować.


A gdyby się udało i faktycznie Pani pomysły by wypaliły.
Pojechać otworzyć jeden słoik na spróbowanie i czekać. Są zapewne ludzie, którzy by wzięli je od ręki, bo swojskie produkty sprzedają się teraz bardzo dobrze (a propo ogórków polecam w musztardzie francuskiej - petarda)
Bardzo często jesteśmy o krok przed sukcesem, ale boimy się podjąć słuszną decyzję. I czemu się tak dzieje? przecież w takich momentach nic nie mamy do stracenia.
Życie jest zbyt krótkie, aby stać na drabince i się zastanawiać czy wejść wyżej.
Czasami ryzyko jest zbyt duze i trudno oszacowac na ile można sobie pozwolić, więc ludzie wola nie robić nic, czekać...
Cytuj
Randal

Niezarejestrowani

18.10.2016 17:30
Gość napisał
Teraz zarabiać można praktycznie na wszystkim. Ostatnio słyszałem, że można nawet "inwestować w pożyczki". Social lending staje się ostatnio nawet dosć popularny. Słyszałem o takiej firmie która się nazywa Klub Inwestorów, to właśnie oni między innymi takie coś oferują. Co o tym myślicie?



Nie tylko Klub Inwestorów oferuje zarabianie na pożyczkach, takich platform jest o wiele więcej. Chociażby Kokos, Zakra, CapitalClub. Ten ostatni według mnie najbardziej godny zaufania i bezpieczny, głównie ze względu na to, że pożyczkobiorcami są tam tylko firmy z jasno sprecyzowanymi celami. To chyba jest klucz do sukcesu w tej branży. No i wiadomo, że wiarygodność przede wszystkim.
Cytuj
LinaCat

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.11.2023 14:12
Najlepiej od razu skontaktować się z Firma sprzątająca https://dolphincleaning.pl/ Dolphin Cleaning. Zrobią wszystko, co konieczne, aby przywrócić porządek. Poradzą sobie z każdym zanieczyszczeniem, mają wszystko, czego do tego potrzebują. Zlecam im sprzątanie generalne i bardzo podoba mi się sposób, w jaki wykonują swoją pracę.
Cytuj
Odpowiedź