• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co finansować w dotacji

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Agata7

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 8:43
No właśnie starając się o pracownika na staż nie zawsze możemy wybrać sobie kogo chcemy , każde dofinansowanie jest określone warunkami .Urzędy Pracy mają narzucone jaka osoba w konkretnym projekcie jest kwalifikowana na staż .Bo przecież w ewidencji mają różnych ludzi w rożnym wieku a przecież zależy im aby większość skorzystała a nie tylko wybrane jednostki .
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 13:04
wiesz w malych miejscowosciach to jeszcze przynajmniej po znajmosci mozna isc na staż a w takiej warszawie jak nie masz pleców to nawet nie masz co liczyc na jakis fajny staż i pozniejsze zatrudnienie, a szkoda bo czlowiek sie stara a potem i tak kogos z rodziny szef zatrudnia ...
Cytuj
ania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 13:13
karolsia czyzbys byla w malej miejscowosci? bo szczerze ci powiem pracuje w urzedzie miasta od kilku lat i troche to widac ze staze sa zalatwiane po znajomosci i z tym nie ma problemu natomaist nikt z takich matołków potem nie zostaje na etat, ludzie nie sa glupi :p
Cytuj
Emilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 21:40
Ja też zauważyłam, że najlepsze posady są załatwiane po znajomości. Już nie raz ominęła mnie fajna praca bo umowę dostała np siostrzenica szefowej czy tam nawet sąsiadka. Dla mnie to bardzo niesprawiedliwe i powinien być jakiś zakaz zatrudniania rodziny.
Cytuj
Vera

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 22:14
U Nas też ciężko o staż czy o stałą pracę, ale myślę tak jak ania. Ludzie nie są głupi i bardzo często ci zatrudniani po znajomości wylatują po okresie próbnym. Ja uważam, że nie należy się poddawać i jeśli wyrzucą cię drzwiami to wejdź oknem:)
Cytuj
Daisy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 22:49
A czasami i po stażu zostaja na etat. Jak ktoś załatwia sobie coś po znajomości a jednak ma coś w głowie to warto taka osobe zatrudnić, moim zdaniem nie można wszystkich oceniać tą samą miarą. Moze i po znajomości mają czasem prace ale można trafić na właściwych ludzi na właściwym miejscu.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 10:37
Z tego co się orientuję z pieniędzy unijnych możesz sfinansować konkretne rzeczy i są one szczegółowo wymienione w regulaminie dotacji, nie może być tak, że część pieniędzy sobie przeznaczyć na coś a reszta jak CI zostanie na coś innego. Tak to nie działa. Zorientuj się w najbliższym urzędzie pracy jak to wygląda.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 14:09
Nie wiem co możesz wziąć za pieniądze z dofinansowania ale wiem, że są to konkretne rzeczy. A swoją drogą żeby zdobyć taką dotację trzeba się nieźle napracować więc to wcale nie jest takie proste jak się wydaje. Też zamierzam próbować otrzymać dotację ale chyba nie w tym roku.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 12:37
Daisy napisał
A czasami i po stażu zostaja na etat. Jak ktoś załatwia sobie coś po znajomości a jednak ma coś w głowie to warto taka osobe zatrudnić, moim zdaniem nie można wszystkich oceniać tą samą miarą. Moze i po znajomości mają czasem prace ale można trafić na właściwych ludzi na właściwym miejscu.


No może i masz rację, ale przez to, że jest ten staż załatwiony po znajomości inne również wartościowe i mądre osoby nie mają na taki staż szans. U nas w PUP gdy jeszcze byłem zapisany nie było szansy na jakikolwiek wartościowy staż.
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 13:11
Pomysł fajny no i nie musiałbyś płacić komuś za zrobienie tego bo sam byś to zrobił więc automatycznie już oszczędzasz. Nie wiem jak sprawa się ma z dotacją bo ona jest przeznaczana na konkretny cel ale możesz iść do urzędu i się zapytać.
Cytuj
Odpowiedź