• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co finansować w dotacji

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Orzeszek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 16:47
Dzień dobry
Wpadłem na pomysł stworzenia serwisu internetowego. Aby zrealizować projekt muszę go zbudować, ale jestem informatykiem i nie mam zaplecza IT. Pomysł wg. mojego rozeznania oraz internetowych badań rynku, które przeprowadziłem jest godny uwagi i przyniósł by mi jakieś dochody. W związku z tym mam pytanie. Czy z pieniędzy na rozpoczęcie działalności, które można pozyskać z urzędu pracy mogę sfinansować budowę takiego serwisu, a resztę pieniędzy przeznaczyć na pozycjonowanie i promocję? Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Cytuj
Laura1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 18:07
Wiesz ,z tego co się orjetuje Urząd Pracy może ograniczyć listę wydatków które można sfinalizować z dotacji .Zakup maszyn ,urządzeń ,oraz oprogramowania można pokryć dotacjami jak również reklamę i zakup nazwy witryny internetowej .Ale lepiej dopytaj bo być może każdy PUP ma inne ograniczenia .
Cytuj
Elka729

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 21:38
No nie wiem czy takie pieniądze z Urzędu skarbowego możesz przeznaczyć akurat na to. Jak bierzesz dofinansowanie to tam w umowie masz określone na co konkretnie możesz przekazać te pieniądze. Nie wiem czy jest to zależne od tego na jaka działalność chesz wziąć dofinansowanie czy takie warunki mają już uogólnione.
Cytuj
Marysia90

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 16:53
Ale przecież jak zaczniesz się strać to musisz przedstawić im biznes plan .To na wstępie się dowiesz czy dofinansowanie należy się na taką działalność jaką chcesz założyć i jasno Ci określą na co możesz je wydać na co nie .Ale pamiętaj że na każdy grosz wydany z dotacji potrzebujesz faktury , później musisz im się tym okazać .
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 18:27
A no właśnie. Oni zaraz jak złożysz im biznes plan bedą wiedzieć na co chcesz przekazać te pieniądze. Przecież w jakiś sposób też muszą wspierać internetowe działalności a nie tylko sklepy spożywcze czy kolejne salony kosmetyczne. Sądze że pójdą Ci na ręke bo masz oryginalny pomysl
Cytuj
Stiven4

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 15:13
Nie ma co zastanawiać sie na zapas. Napisz jakis konkretny biznes plan. Zanieś do urzędu i zapytaj sie czy jeśli ewentualnie otrzymał byś takie dofinansowanie to co w przypadku Twojej działalności mógłbyś za to sfinansować.
Cytuj
Sabina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 17:16
A to nie jest tak że gdy Powiatowy Urząd Pracy otrzyma pieniądze na takie dofinansowania to oni z góry określają jakie firmy mogą dofinansować i kto może strać się o pieniądze? Bo mnie coś sie tak wydaje że oni właśnie tak robią dlatego nie każdy moze starć sie o te pieniądze.
Cytuj
Kajkaku

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 18:46
Uważam że Urząd Pracy nie ma określone na jaką działalność ma przyznać dotacje .Wystarczy przekonać ich dobrym biznes planem , dzięki niemu są duże szanse na uzyskanie tych pieniędzy .Tylko później musisz ,wypełniać wszystkie warunki jakie określi UP w umowie którą podpiszesz .
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 7:01
W Urzędzie Pracy nie ma żadnych ograniczeń co do zakresu działalności gospodarczej. Oni jedynie mają określoną grupę ludzi którzy w danym roku mogą starać się o dofinansowanie. U Nas np. w tym roku o dotację ubiegać się mogą tylko osoby które straciły pracę z winy pracodawcy.
Cytuj
kamaq1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 12:21
Tak Urzędy pracy nie mają ograniczeń na jaka działalność przekażą dofinansowanie ,jedynie co rok mają inne wymagania co do osób na przykład które otrzymają staż .U nas w tym roku staż otrzymały osoby które ukończyły szkołę i nie przekroczyły 26 roku życia oraz osoby pięćdziesiąt plus .
Cytuj
Odpowiedź