• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak rozreklamować catering?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 12:54
Moja koleżanka ma firmę zajmującą się cateringiem na weselach i imprezach okolicznościowych?
Co jej podpowiedzieć aby skutecznie mogła rozreklamować swoją firmę?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.8.2014 13:45
Najlepiej niech zamieści reklamę w lokalnych mediach i na portalach społecznościowych. Są też takie strony poświęcone weselom itd.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 10:00
Gość napisał
Najlepiej niech zamieści reklamę w lokalnych mediach i na portalach społecznościowych. Są też takie strony poświęcone weselom itd.
Tez mysle, ze najlepiej w mediach lokalnych, zeby dotarło, mozna jeszcze np. zalatwic jakas wspolprace z jakimis zakladami szyjacymi suknie slubne itd.
Cytuj
trzykotka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 14:30
Większość domów weselnych ma własny catering, ale można reklamować się w internecie i np. różnego rodzaju czasopismach branżowych nie koniecznie dotyczących cateringu, ale też innych dziedzin, w końcu trafią one do firm, które być może często organizują jakieś duże konferencje itp.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 14:40
trzykotka napisał
Większość domów weselnych ma własny catering, ale można reklamować się w internecie i np. różnego rodzaju czasopismach branżowych nie koniecznie dotyczących cateringu, ale też innych dziedzin, w końcu trafią one do firm, które być może często organizują jakieś duże konferencje itp.

Dziękuję niestety wiem, że te reklamy w gazetach są bardzo drogie czasami grubo ponad 1000zł, podsunę jej pomysł z lokalną prasą i z tymi stronami poświęconymi ślubom i weselom.
A co myślicie o fanpage?
Cytuj
Redzajna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 22:15
Fanpejdż najlepiej z dużą ilością zdjęć i w ogóle dobrze jest mieć na nim dużą aktywność, żeby Ciągle wystawiać coś nowego. Strony poświęcone są dobre, ale znów konkurencja duża w jednym miejscu.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 11:57
Redzajna napisał
Fanpejdż najlepiej z dużą ilością zdjęć i w ogóle dobrze jest mieć na nim dużą aktywność, żeby Ciągle wystawiać coś nowego. Strony poświęcone są dobre, ale znów konkurencja duża w jednym miejscu.


A czy myślicie, że wykupowanie reklamy na FB ma sens? W sensie pewnie nikomu nie zależy na fanach, którzy tylko są liczbą ale na aktywnych fanach. I zastanawiam się czy taka reklama to nie są własnie tylko polubienia a nie ludzie, którzy będą uczestniczyć w życiu fanpaga.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 13:55
Jasne, reklama na Fb ja bym też polecał może pisma branżowe. Ale przede wszystkim prasa lokalna, portale ślubne, firmowe. A i tak najlepszą formą reklamy będzie po prostu gdy ktoś cie poleci. POtem już pójdzie z górki.
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 10:48
Ulotki plus facebook i powinno pójść, oczywiście pod warunkiem, ze jestw dobrym miejscu .
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 10:55
grzes33 napisał
Ulotki plus facebook i powinno pójść, oczywiście pod warunkiem, ze jestw dobrym miejscu .


FB to rzeczywiście jakaś myśl, wiem, że ma FB ale mało go prowadzi w sensie nieregularnie, a myślę, że w tej branży warto byłoby to jednak robić dosyć regularnie;)
Cytuj
Odpowiedź