• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak rozreklamować catering?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Patrycja

Niezarejestrowani

25.7.2018 10:24
Temat może trochę już stary ale problem myślę, że dla wielu nowych przedsiębiorców z takiej branży aktualny.
Powiem wam co się sprawdziło w moim przypadku. Nawiązałem współpracę z firmą x i doradzili mi, że najlepiej będzie połączyć marketing tradycyjny z tym internetowym. I tak mam usługę pozycjonowania strony na słowa kluczowe ,,pizzeria nocna nazwa miasta" itd co już pozwoliło zwiększyć ruch, do tego reklamy remarketingowe na fb i tradycyjne ulotki od czasu do czasu.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
premiumdigital

Niezarejestrowani

1.10.2018 15:16
Najlepszy sposób na reklamę to odpowiednio zbudowana strona internetowa, bezpośrednio trafiająca tematem i stylem do grupy odbiorców do których celujesz oraz prawidłowe jej wypozycjonowanie, bez którego widoczność w internecie będzie znikoma.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
KingKarol

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2018 13:51
fanpage na FB/Insta, współpraca z blogerką. Ulotki z rabatem, no i reklama na samochodzie firmowym powinna pomóc :))
Cytuj
arek589

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.10.2018 11:58
Myślę, że powinnaś postawić właśnie na reklamę w internecie. Masz stronę? Skorzystaj z tego. Fb to jak najbardziej bardzo dobry pomysł.
Cytuj
Ubezpieczenia dla Firm - PIA Ltd

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.11.2018 17:28
Jesli mowimy o darmowej reklamie to ja proponowalbym lokalne grupy na fb, oczywiscie bez spamu i z wyczuciem :)
Cytuj
Odpowiedź