• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kolejny oddział banku?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
sunshine

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 22:26
Witam,
od jakiegoś czasu prowadze już pewną działalność ale teraz zastanawiam sie nad otworzeniem oddziału jednego z banków. Sądzicie że to moze być dobry pomysł?
Cytuj
Kamila Bębenek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 23:16
Wszystko zależy od lokalizacji i zapotrzebowania na bank w Twojej okolicy - chyba że to bank który ma konkurencyjną w porównaniu do okolicznych, ofertę. wspominam o tym, ponieważ niedawno w małym miasteczku w Świętokrzyskiem - miasto byce 4 domy dwie ulice - spotkałam się z 5 bankami praktycznie jeden obok drugiego. To dla mnie mała przesada jak na tak ''liczne'' miasteczko.
Cytuj
Nessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 23:40
Zobacz może jakiego oddziału banku barkuje w Twojej okolicy, czy tych oddziałow jest mało. Bo jeśli tak, to mozesz inwestować i zaczynać działać. A jak jest juz przekreślenie rynku to taka inwestycja nie ma sensu.
Cytuj
polokoktaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 9:23
Ja się na bankach nie znam i tego typu działalność raczej nie byłaby dla mnie, ale jeśli uważasz że to może się sprawdzić to czemu nie. Często się zdarza, że właśnie te pomysły negowane przez otoczenie okazują się najbardziej zyskowne.
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 15:20
Myślę, że pomysł nie jest zły. Wszystko zależy od tego jaki to ma być bank. Jeśli SKOK to sobie odpuść, oni mają praktycznie w każdym mieście po kilka oddziałów. U nas w Swarzędzu przydałby się np. Eurobank albo jeszcze jeden BZ WBK.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 15:51
a jakie w ogole maja warunki franczyzy ? rozumiem ze masz swoj lokal bo to jest chyba wymagane bys to ty zorganizowala?
Cytuj
be free like a child
ORCHIDEA

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 21:39
no na pewno warunkiem jest własny lokal czy też jakiś wkład własny jak w przypadku każdej franczyzy. A jeśli chodzi o sam pomysł to czemu nie...tylko należy pamiętać że jest to ogromna odpowiedzialność. a oddział banku - jeśli w okolicy nie ma danego , to pomysł dobry.
Cytuj
AlicjaZyZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 22:41
jak zaplanujesz wszystko z głową to spokojnie moze Ci to wypalić. Tylko zbadaj rynek, zobacz czy cos takiego sie opłaca, czy bedziesz mieć klientów i wtedy decyduj.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 11:46
To zależy czy rzeczywiście oddział banku jest potrzebny w Twojej okolicy. Być może kolejny jest zbędny? Może lepiej otworzyć sklep, second hand albo nie wiem kwiaciarnie?
Cytuj
Grena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 15:46
jak mówią co za dużo to nie zdrowo ale jak chodzi o banki to oddział nie jest głupim pomysłem, jeśli ma atrakcyjną, konkurencyjną ofertę i nie ma drugiego takiego w okolicy to czemuż by nie spróbować.
Cytuj
Odpowiedź