• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy hosting jest bezpieczny? Można go jakoś ubezpieczyć?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 13:00
Ciastek napisał
Fantomka napisał
na googlu to ja bym trzymala tylko jakos malo wazne dane ew jakies grafiki prac a dane wrazliwe zdecydowanie w chmurze
byłem ostatnio na kinie na Sekstaśmie i tambyło wyraźnie pokazane że ta cała chmura to wcale nie taka bezpieczna jest :D a jeśli chodzi o google, to i tak jeśli ma się maila z gmail, to co jest wysyłane w mailach jest na dysku google dostępne, ale jeszcze nie udało mi się bez linku wejść komuś na dysk więc przypuszczam że nie ma tak źle z bezpieczeństwem tam. z reszta jak mówią najciemniej pod latarnią więc tego typu dysk wcale nie musi byc taki całkiem niepewny.


No dokładnie. Chmury nie są wcale bezpieczne. Może i wygodne ale ja bym tam danych jakiś naprawdę ważnych nie trzymała. Lepiej płacić co miesiąc i być spokojnym niż żyć w stresie, że ktoś ci się włamie.
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 8:13
Moim zdaniem hosting jest jak najbardziej bezpieczny. Od ponad roku korzystam z dysku google i jak na razie nikt mi się tam nie włamał (odpukać. Od jakiegoś czasu myślę jednak o wykupieniu hostingu od SuperHost. Przeglądałam niedawno ich ofertę i muszę powiedzieć, że jest całkiem niezła. Firma jest w miarę młoda ale zgarnęła już sporo klientów. Cały czas starają się rozwijać i dbają o swój serwer jak mało kto. Czy jest tu ktoś kto korzysta z ich usług? Z tego co wiem za rok płaci się u nich symboliczną złotówkę, to chyba nie majątek prawda? Spotkałam się już z hostingiem za 80 złotych;/
Cytuj
Odpowiedź