• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy hosting jest bezpieczny? Można go jakoś ubezpieczyć?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Chuck Norris II

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 8:58
Zastanawiam się czy firma która korzysta z wirtualnych dysków i to na nich przechowuje dane, bo np ma wiele komputerów a osoby pracują też zdalnie, może jakoś taki dysk ubezpieczyć przed utratą danych? Teraz coraz popularniejsze są te wszystkie dyski typu Dysk Google i inne, ale czy są to bezpieczne rozwiązania?
Cytuj
piotrek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 9:19
Wydaje mi się że usługodawca w tym przypadku odpowiedzialny jest za bezpieczeństwo danych chociaż nie wydaje mi się że dysk google to dobry i bezpieczny przykład. prędzej jakieś dyski do których dostęp mają wyłącznie osoby posiadające login i hasło. to jest chyba pewniejsze rozwiązanie.
Cytuj
lusia944

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 12:37
Są przecież specjalne strony oferujące dyski wirtualne dla firm. Muszą one dawać jakąś gwarację przed utratą danych. Co prawda sa one płatne, ale myślę że bezpieczeństwo danych jest ważniejsze niż kilka złotych wydane co miesiąc. Z resztą część takich firm oferuje jakiś czas korzystania czy też jakąś ilość miejsca za darmo.
Cytuj
ORCHIDEA

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.8.2014 9:23
Jeśli dane firmowe są ważne, a zapewne są, to warto wykupić sobie takie miejsce, nie wiem jak to się tam nazywa, mój brat ma takie coś gdzie loguje się z hasłem i ma program do tego obsługujący Commander się chyba nazywa. To co wrzuci przez ten program, ktoś inny nawet na drugim końcu Polski może się zalogować i ma to samo.
Cytuj
gozdzikowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 0:07
ja bym na pewno wykupiła jakieś takie miejsce w sieci i to żeby było chronione hasłem, bo z danymi firmy nie ma żartów, nawet jeśli wydają się nieistotne, ktoś może widzieć w nich potencjał na jakiś przekręt i tylko w kłopoty się można wpędzić.
Cytuj
Antosia85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 9:15
Takie serwery z hasłem często są przez rok za darmo do iluś GB. Nie warto przechowywac na ogólnodostępnych dyskach jak google, bo niby dostęp mają osoby posiadające link, ale przypuszczam, że łatwo to jakoś znaleźć bez linku.
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 11:00
na googlu to ja bym trzymala tylko jakos malo wazne dane ew jakies grafiki prac a dane wrazliwe zdecydowanie w chmurze
Cytuj
Ciastek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.8.2014 21:02
Fantomka napisał
na googlu to ja bym trzymala tylko jakos malo wazne dane ew jakies grafiki prac a dane wrazliwe zdecydowanie w chmurze
byłem ostatnio na kinie na Sekstaśmie i tambyło wyraźnie pokazane że ta cała chmura to wcale nie taka bezpieczna jest :D a jeśli chodzi o google, to i tak jeśli ma się maila z gmail, to co jest wysyłane w mailach jest na dysku google dostępne, ale jeszcze nie udało mi się bez linku wejść komuś na dysk więc przypuszczam że nie ma tak źle z bezpieczeństwem tam. z reszta jak mówią najciemniej pod latarnią więc tego typu dysk wcale nie musi byc taki całkiem niepewny.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 15:45
Wydaje mi się, że te dyski są na tyle bezpieczne, że nie musisz się martwić utratą danych, ale wiadomo, że przezorny zawsze ubezpieczony. Niestety nie mam pojęcia, gdzie i za ile i jak należałoby ubezpieczyć te dane.
Cytuj
golyos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 16:03
Chyba nazwa.pl oferuje dysk internetowy i do tego maila dla pracowników z nazwą firmy po małpie. Do tego Total Commander. Dostęp do dysku jest tylko z loginem i hasłem więc tylko wtajemniczeni mają wstęp.
Cytuj
Odpowiedź