• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pieniądze na początek

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.8.2014 16:45
Są kredyty na otworzenie działalności i nawet wiem, że sporo banków je oferuje klientom z tym, że nie boisz się tego, że nie będziesz miała z czego płacić rat? Czy to twoja pierwsza działalność?
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 12:12
Ja wiem, że są takie kredyty ale nie wiem na jakiej zasadzie oni je dają, bo przecież nie masz żadnej zdolności kredytowej skoro dopiero zaczynasz. W każdym razie ja bym nie otwierała firmy nie mając ani grosza. Z kredytem będzie Ci ciężko zacząć.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.9.2014 15:24
Często np. trzeba mieć zabezpieczenie hipoteczne, jeśli chodzi o dofinansowania ue to np. zobowiązujesz się przez jakiś czas prowadzić firmę bez strat i właśnie po np. roku musisz się wykazać zyskiem.
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.11.2014 23:49
Gość napisał
Często np. trzeba mieć zabezpieczenie hipoteczne, jeśli chodzi o dofinansowania ue to np. zobowiązujesz się przez jakiś czas prowadzić firmę bez strat i właśnie po np. roku musisz się wykazać zyskiem.


No z tym zyskiem to różnie bywa i z reguły nawet po roku jeszcze go nie ma lub jest tak niewielki że prawie tak jakby go nie było. Takie dofinansowanie nie dość, że trudno dostać to jeszcze trudniej nie musieć go zwracać
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.11.2014 14:57
No na początku zawsze przydaje się kasa tylko weź pod uwagę że gdybyś zdecydowała się na kredyt będzie Ci trudno bo jego trzeba zwrócić a jak na początku nie ma tylu przychodów to jest naprawdę ciężko.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.12.2014 11:31
Gorąco polecam doradców z zespołu Help Finanse. Nie wiedziałam jak i gdzie mogę ulokować swoje środki, a wiadomo pieniądz, który nie pracuje nie zarabia. Uzyskałam szybką pomoc, a także realne zyski. Jestem bardzo zadowolona i co więcej zyskałam znacznie więcej.
z chęcią udzielę więcej wskazówek.
Cytuj
vooYo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.3.2015 20:18
Ja dla odmiany polecę książkę "Ekspert biznesu. Jak wymyślić, stworzyć i prowadzić zyskowny biznes bez środków na start" żeby rozwiązać problem braku pieniędzy na początek ;) Warto korzystać z takich pomocy jak książki pisane przez doświadczonych ludzi, którzy naprawdę znają się na rzeczy. Zajrzyjcie na http://www.helion.pl/view/8447w/eksbiz.htm tam jest recenzja i tam też można ją nabyć.
Cytuj
Lose yourself in the music.
Odpowiedź