Porównaj kredyty samochodowe

Po wpisaniu parametrów dwóch kredytów, przekonaj się, który z nich będzie dla Ciebie korzystniejszy.

 
 
kredyt 1
 
kredyt 2
Kwota kredytu
 
 
Okres
miesięcy
miesięcy
Oprocentowanie
%
%
Prowizja
%
%
Rodzaj rat
 
 

Jak porównywać kredyty samochodowe?

Posiadając kilka ofert kredytów samochodowych, trzeba oczywiście wybrać tę najlepszą. Łatwo powiedzieć, ale jak to zrobić? Pewną pomocą w tej kwestii powinien okazać się kalkulator Comperia.pl umożliwiający porównywanie kredytów samochodowych.

Korzystanie z niego jest proste. Najpierw należy wpisać parametry dwóch ofert, tj. ich kwoty, okres spłaty, wysokość oprocentowania oraz prowizji. Następnie trzeba wybrać rodzaj rat: równe lub malejące. Po kliknięciu przycisku „porównaj” wyświetli się informacja o koszcie odsetkowym każdego z kredytów, a także ich kosztach przyznania i wysokości pierwszej raty. Dowiesz się, która oferta jest tańsza, i o ile.


ARTYKUŁY POWIĄZANE:
Kredyty samochodowe dla firm - Poradniki, rankingi, raporty
Już niedługo pojawi się tu lista artykułów dotyczących nowości produktowych na rynku produktów bankowych dla firm.
Kredyty samochodowe dla firm - Nowości produktowe
Już niedługo pojawi się tu lista artykułów dotyczących nowości produktowych na rynku produktów bankowych dla firm.
Kredyty samochodowe
Wielu przedsiębiorców nie wyobraża sobie prowadzenia działalności gospodarczej bez posługiwania się co jednym pojazdem mechanicznym. Dla wielu z nich przewóz ludzi, towarów lub materiałów produkcyjnych jest codziennością – zatem niezbędny jest im samochód, najczęściej dostawczy lub osobowy z dość pojemną przestrzenią bagażową. Firmom z sektorów nieprzemysłowych (np. edukacja lub finanse) auto służą jako mobilne powierzchnie reklamowe, a określone korzyści finansowe (związane z odliczeniami podatkowymi) powodują, że mieszkańcy zwłaszcza większych miast mogą obserwować przemieszczających się pracowników firm po coraz bardziej zatłoczonych miejskich ulicach.
Najbardziej poszukiwane kredyty samochodowe w ciągu ostatnich 6 miesięcy
Na rynku kredytów samochodowych można zaobserwować większą stabilność niż w przypadku innych produktów bankowych. Nie oznacza to jednak, że nie występują tu żadne zmiany. Zobaczmy zatem, jak od maja do października 2011 kształtowały się preferencje osób, które planują kupić nowy środek lokomocji.
Kredyty samochodowe droższe. Sprawdź, o ile, w raporcie Comperii
Analiza zmian wysokości prowizji od autokredytów, ich rzeczywistych kosztów odsetkowych i wysokości rat w minionym miesiącu, pozwala na wyciągnięcie raczej neutralnego wniosku – jest minimalnie drożej. Zarówno wśród kredytów na samochody używane, jak i na te nowe, na próżno szukać spadków cen. Kosztowniejsza niż miesiąc temu, choć raczej symbolicznie, jest około jedna trzecia oferowanych przez banki produktów.
Lub sprawdź najlepsze kredyty samochodowe:
Bank
Rata
Prowizja
Oprocentowanie rzeczywiste
Ocena
klientów
 
Kredyt samochodowy
488.36 PLN
1.99 %
8.31 %
Inbank - Kredyt samochodowy