Porównaj kredyty gotówkowe

Po wpisaniu parametrów dwóch kredytów, przekonaj się, który z nich będzie dla Ciebie korzystniejszy.

 
 
kredyt 1
 
kredyt 2
Kwota kredytu
 
 
Okres
miesięcy
miesięcy
Oprocentowanie
%
%
Prowizja
%
%
Rodzaj rat
 
 

Porównaj kredyty, by wybrać najlepszy produkt na rynku

Zanim zdecydujesz się zaciągnąć konkretne zobowiązanie, porównaj wybrane kredyty gotówkowe. Wystarczy, że wpiszesz podstawowe parametry obu produktów, żeby przekonasz się, który z nich będzie korzystniejszy.

Do porównania niezbędne będą informacje o kwocie kredytów, okresie spłaty (nie musi być taki sam dla obu zobowiązań), ich oprocentowaniu, wysokości prowizji, którą pobiera bank za udzielenie pożyczki oraz o rodzaju rat (stałe czy malejące). Ponieważ banki są zobowiązane do przedstawiania klientom ujednoliconych formularzy z parametrami kredytu, wypełnienie potrzebnych pól nie powinno stanowić żadnego problemu.


ARTYKUŁY POWIĄZANE:
Najlepsze kredyty gotówkowe na 4000 zł
Poszukujesz taniego kredytu na drobne wydatki? Redakcja Comperia.pl sprawdziła, w których bankach można pożyczyć 4000 zł na 24 miesiące na najkorzystniejszych zasadach. Zwycięzcą okazał się PlusBank.
Kredyty gotówkowe tanie jak nigdy
Kredyty bankowe to jedno z najpopularniejszych rozwiązań wykorzystywanych przez wiele osób do wsparcia budżetów domowych. Produkty te są doskonałym źródłem tzw. szybkiej gotówki, którą z powodzeniem można przeznaczyć na dowolny cel. Niestety w świecie finansów nie ma nic za darmo i za pożyczone od banku pieniądze trzeba zapłacić. Czy owa "cena" jest dziś niższa, wyższa a może taka sama jak kiedyś? Comperia.pl zaprasza do krótkiej analizy.
Zaczynają się wakacje - kredyty gotówkowe standardowo drożeją
Lato to okres, w którym wiele osób planuje m.in. zagraniczne eskapady czy remont generalny mieszkania, i potrzebuje dodatkowego zastrzyku finansowego. Banki chcą to wykorzystać, i podwyższają koszty pożyczek gotówkowych.
Jak decyzje RPP wpływały na kredyty gotówkowe?
Zakup roweru, organizacja świąt, czy wyjazd na majówkę - to wszystko wymaga poniesienia sporych wydatków. W celu ich sfinansowania znaczna część osób wspomaga swój budżet domowy kredytami gotówkowymi. Porównywarka finansowa Comperia.pl postanowiła sprawdzić, jak w okresie ostatnich 2 lat zmieniała się cena takich zobowiązań.
Jak sfinansować wyprawkę do szkoły? Najlepsze kredyty gotówkowe
Wrzesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim początek szkoły i duże wydatki dla rodziców. Szkolna wyprawka nie jest tania, a często trzeba ją kupić dla dwojga lub więcej dzieci. Zdarza się, że budżet domowy nie przewiduje takich obciążeń i trzeba sięgnąć po kredyt gotówkowy. Analitycy Comperia.pl podpowiadają, gdzie znajdziemy najlepszy.
Lub sprawdź najlepsze kredyty gotówkowe::
Bank
Rata
Prowizja
Oprocentowanie rzeczywiste
 
Kredyt Gotówkowy - tylko dla nowych klientów
430,31 zł
0%
6,16%
Deutsche Bank Polska - Kredyt Gotówkowy - tylko dla nowych klientów
Pożyczka Konsolidacyjna - dla nowych klientów banku
437,23 zł
0%
9,37%
Millennium - Pożyczka Konsolidacyjna - dla nowych klientów banku
Pożyczka gotówkowa z konsolidacją zaangażowań z obcych banków
437,23 zł
0%
9,37%
ING Bank Śląski - Pożyczka gotówkowa z konsolidacją zaangażowań z obcych banków

Najnowsze porady