Porównaj kredyty gotówkowe

Po wpisaniu parametrów dwóch kredytów, przekonaj się, który z nich będzie dla Ciebie korzystniejszy.

 
 
kredyt 1
 
kredyt 2
Kwota kredytu
 
 
Okres
miesięcy
miesięcy
Oprocentowanie
%
%
Prowizja
%
%
Rodzaj rat
 
 

Porównaj kredyty, by wybrać najlepszy produkt na rynku

Zanim zdecydujesz się zaciągnąć konkretne zobowiązanie, porównaj wybrane kredyty gotówkowe. Wystarczy, że wpiszesz podstawowe parametry obu produktów, żeby przekonasz się, który z nich będzie korzystniejszy.

Do porównania niezbędne będą informacje o kwocie kredytów, okresie spłaty (nie musi być taki sam dla obu zobowiązań), ich oprocentowaniu, wysokości prowizji, którą pobiera bank za udzielenie pożyczki oraz o rodzaju rat (stałe czy malejące). Ponieważ banki są zobowiązane do przedstawiania klientom ujednoliconych formularzy z parametrami kredytu, wypełnienie potrzebnych pól nie powinno stanowić żadnego problemu.


ARTYKUŁY POWIĄZANE:
Kredyty gotówkowe tanie jak nigdy
Kredyty bankowe to jedno z najpopularniejszych rozwiązań wykorzystywanych przez wiele osób do wsparcia budżetów domowych. Produkty te są doskonałym źródłem tzw. szybkiej gotówki, którą z powodzeniem można przeznaczyć na dowolny cel. Niestety w świecie finansów nie ma nic za darmo i za pożyczone od banku pieniądze trzeba zapłacić. Czy owa "cena" jest dziś niższa, wyższa a może taka sama jak kiedyś? Comperia.pl zaprasza do krótkiej analizy.
Zaczynają się wakacje - kredyty gotówkowe standardowo drożeją
Lato to okres, w którym wiele osób planuje m.in. zagraniczne eskapady czy remont generalny mieszkania, i potrzebuje dodatkowego zastrzyku finansowego. Banki chcą to wykorzystać, i podwyższają koszty pożyczek gotówkowych.
Jak decyzje RPP wpływały na kredyty gotówkowe?
Zakup roweru, organizacja świąt, czy wyjazd na majówkę - to wszystko wymaga poniesienia sporych wydatków. W celu ich sfinansowania znaczna część osób wspomaga swój budżet domowy kredytami gotówkowymi. Porównywarka finansowa Comperia.pl postanowiła sprawdzić, jak w okresie ostatnich 2 lat zmieniała się cena takich zobowiązań.
Jak sfinansować wyprawkę do szkoły? Najlepsze kredyty gotówkowe
Wrzesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim początek szkoły i duże wydatki dla rodziców. Szkolna wyprawka nie jest tania, a często trzeba ją kupić dla dwojga lub więcej dzieci. Zdarza się, że budżet domowy nie przewiduje takich obciążeń i trzeba sięgnąć po kredyt gotówkowy. Analitycy Comperia.pl podpowiadają, gdzie znajdziemy najlepszy.
Ranking kredytów gotówkowych - luty 2013
Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała się w styczniu na kolejną obniżkę stóp procentowych. Powoli decyzje RPP przekładają się korzystnie na ofertę kredytów gotówkowych, których oprocentowanie nominalne zaczyna w niektórych przypadkach przyjmować dawno już niewidziane wartości jednocyfrowe. Comperia.pl postanowiła zrobić więc ranking kredytów gotówkowych z najniższą ratą.
Lub sprawdź najlepsze kredyty gotówkowe::
Bank
Rata
Prowizja
Oprocentowanie rzeczywiste
 
Pożyczka gotówkowa z konsolidacją zaangażowań z obcych banków
437,23 zł
0%
9,37%
ING Bank Śląski - Pożyczka gotówkowa z konsolidacją zaangażowań z obcych banków
Nest Gotówka na Klik
441,67 zł
6%
11,46%
Nest Bank - Nest Gotówka na Klik
Pożyczka Ekspresowa - oferta specjalna konsolidacyjna
442,44 zł
2%
11,82%
Bank Pekao - Pożyczka Ekspresowa - oferta specjalna konsolidacyjna

Najnowsze porady o kredytach gotówkowych
Najczęściej czytane o kredytach gotówkowych