Kredyty konsolidacyjne kalkulator

Oblicz, o ile obniżą się Twoje miesięczne zobowiązania, jeżeli połączysz kilka spłacanych obecnie kredytów.

Kredyt 1
Rodzaj kredytu
 
Kwota kredytu w PLN pozostała do spłaty
 
Obecne oprocentowanie spłacanego kredytu
%
Ilość miesięcy do końca spłaty
 
Wysokość płaconej raty
 
Kredyt 2
Rodzaj kredytu
 
Kwota kredytu w PLN pozostała do spłaty
 
Obecne oprocentowanie spłacanego kredytu
%
Ilość miesięcy do końca spłaty
 
Wysokość płaconej raty
 
Kredyt konsolidacyjny
Oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego
%
Okres spłaty kredytu konsolidacyjnego
miesiące

Kredyty konsolidacyjne – rozwiązanie wielu problemów finansowych

Nie wiesz, jakie korzyści mogą przenieść kredyty konsolidacyjne? Kalkulator Comperia.pl dokładnie wyliczy, ile miesięcznie zarobisz łącząc kilka spłacanych obecnie kredytów w jeden.

Wpisz w odpowiednie pola informacje o dotychczasowych zobowiązaniach – ich rodzaj (czy spłacasz kredyt hipoteczny, samochodowy, czy kartę kredytową), kwotę pozostałą do spłaty, oprocentowanie, ilość miesięcy, które pozostały do ostatecznego uregulowania pożyczki oraz wysokość aktualnie płaconej raty. Dodaj parametry kredytu konsolidacyjnego, czyli jego oprocentowania i okresu spłaty, a przekonasz się, ile zaoszczędzisz.


ARTYKUŁY POWIĄZANE:
Razem łatwiej - czyli ranking kredytów konsolidacyjnych
Kredyty, pożyczki, karty kredytowe - to tylko część produktów umożliwiających korzystanie z obcego źródła finansowania. Trzeba jednak wiedzieć, że zbyt pochopne używanie tych instrumentów może sprawić, że klient nie będzie w stanie poradzić sobie z ich obsługą. Wyjściem z tej sytuacji jest połączenie wszystkich zobowiązań klienta w jeden niższy kredyt konsolidacyjny. Porównywarka finansowa Comperia.pl sprawdziła właśnie który bank oferuje najlepsze takie rozwiązanie.
Wszystko, co warto wiedzieć o konsolidacji kredytów
Jak co roku w tym okresie banki kuszą nas reklamami swoich produktów a wśród nich coraz częściej namawiają do skonsolidowania naszych kredytów obiecując jedną niższą ratę - o co chodzi w tej konsolidacji i czy aby na pewno jest to rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę? Odpowiedzi na pytania udzieli nam Anna Leniar - Prezes Finance Partner, firmy która od 15 już lat doradza swoim klientom w wyborze najlepszej oferty kredytowej.
Kilka faktów na temat kredytów konsolidacyjnych
Wysoki konsumpcjonizm oraz chęć zaimponowania znajomym powodują, że coraz większa liczba osób sięga po kredyty bankowe. Często zdarza się nawet, że jedna osoba spłaca jednocześnie kilka zobowiązań, nad którymi trudno jest jej zapanować. Wybawieniem z tej sytuacji jest zaciągnięcie tzw. kredytu konsolidacyjnego. Czym jest i jakie są najważniejsze cechy takiego produktu? Sprawdźmy.
Ranking kredytów konsolidacyjnych - luty 2014
Z danych uzyskanych z Biura Informacji Kredytowej wynika, że w II połowie 2013 roku liczba wniosków o kredyt konsumpcyjny wzrosła o 21 proc. w stosunku do II połowy 2012 roku. Niestety, często bywa tak, że na skutek niedopasowania osiąganych dochodów do ponoszonych wydatków, kredytobiorcy nie potrafią sobie poradzić z terminową spłatą zaciągniętych zobowiązań. Rozwiązaniem mogą być kredyty konsolidacyjne proponowane przez banki. Która instytucja oferuje najlepszy?
Kredyt konsolidacyjny ratunkiem po wakacyjnych wydatkach
Okres wakacji sprzyja zadłużaniu. Wiele osób finansuje letnie wyjazdy za pomocą pożyczek gotówkowych lub dzięki limitom na kartach kredytowych. Bywa, że zobowiązania te są kolejnymi, które zaciągnęliśmy, by zaspokoić swoje potrzeby lub by załatać dziurę w budżecie. Co zrobić, żeby nie pogubić się przy płaceniu kilku rat miesięcznie? Rozwiązaniem może być kredyt konsolidacyjny, który pozwoli spłacić zobowiązania w wielu instytucjach za pomocą jednego przelewu.
Lub sprawdź najlepsze kredyty samochodowe:
Bank
Rata
Prowizja
Oprocentowanie rzeczywiste
Ocena
klientów
 
Kredyt samochodowy
488.36 PLN
1.99 %
8.31 %
Inbank - Kredyt samochodowy

Najnowsze porady