Konsolidacja kart kredytowych

Oblicz, o ile obniżą się Twoje miesięczne zobowiązania, jeżeli połączysz kilka spłacanych obecnie kredytów.

Kredyt 1
Rodzaj kredytu
 
Kwota kredytu w PLN pozostała do spłaty
 
Obecne oprocentowanie spłacanego kredytu
%
Ilość miesięcy do końca spłaty
 
Wysokość płaconej raty
 
Kredyt 2
Rodzaj kredytu
 
Kwota kredytu w PLN pozostała do spłaty
 
Obecne oprocentowanie spłacanego kredytu
%
Ilość miesięcy do końca spłaty
 
Wysokość płaconej raty
 
Kredyt konsolidacyjny
Oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego
%
Okres spłaty kredytu konsolidacyjnego
miesiące

Czy konsolidacja kart kredytowych się opłaca?

Masz dług na dwóch lub kilku kartach kredytowych? Sprawdź, jak sobie poradzić z tym fantem. Podaj wysokość długu, aktualne oprocentowanie karty oraz kwotę, którą obecnie co miesiąc musisz spłacać. Jeśli chcesz dodać więcej zobowiązań, kliknij „dodaj zobowiązanie”. Następnie podaj oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego, oraz długość okresu jego spłaty.

Po wybraniu opcji „oblicz” dowiesz się, jaka będzie wysokość raty Twojego kredytu konsolidacyjnego, oraz ile oszczędzisz dzięki niemu.


ARTYKUŁY POWIĄZANE:
Karty kredytowe dla przeciętnego Kowalskiego
Jak wygląda jakość oferty banków w przypadku kart kredytowych? Porównywarka finansowa Comperia.pl zauważa, że w niektórych instytucjach przeciętny klient może otrzymać i korzystać z karty kredytowej całkowicie za darmo. Z drugiej strony - sporo banków zaczyna pobierać opłaty dopiero od drugiego roku, wzrost kosztów może sięgnąć kilkuset procent! Dlatego poszukując karty kredytowej, należy analizować oferty dalekosiężnie.
Pomysłowe karty kredytowe. Czego to banki nie wymyślą?
Raiffeisen Polbank wprowadza kartę kredytową na „abonament” - bez żadnego oprocentowania, najważniejsze koszty mieści w sobie jedna comiesięczna opłata. Z „plastikiem” eurobanku można rozłożyć transakcję na raty już w momencie jej realizacji. Jeśli dodać do tego hybrydę karty kredytowej i debetowej od Getin Noble Banku oraz Bank Millennium traktujący transakcje gotówkowe jak bezgotówkowe, okazuje się, że świat kart kredytowych nie jest skończony i wiele można w tej dziedzinie jeszcze wymyślić.
Dedykowane karty kredytowe
Któż z nas nie lubi być traktowany w wyjątkowy sposób? Każdy docenia specjalne oferty dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb. Wiedzą o tym również banki, które proponują produkty kierowane do określonych grup klientów. Przykładem mogą być chociażby karty kredytowe.
Najlepsze złote karty kredytowe - luty 2014
Popularność kart kredytowych wciąż rośnie – są nie tylko wygodne, ale też (właściwie użytkowane) stosunkowo tanie. Sprawdziliśmy, które z prestiżowych, złotych kart proponowane są na najlepszych warunkach.
Jak roztropnie korzystać z karty kredytowej?
Karta kredytowa to całkiem użyteczny produkt finansowy. Ale pod jednym warunkiem - że używa się jej rozważnie. Niedostatek wiedzy o specyfice kart kredytowych może mieć poważne, przykre konsekwencje.
Lub sprawdź najlepsze karty kredytowe:
Bank
Opłata
za wydanie
Oprocentowanie
Okres
bezodsetkowy
Ocena
klientów
 
Karta IQ World MasterCard
0.00 PLN
9.00 %
56 dni
Deutsche Bank Polska - Karta IQ World MasterCard
Karta kredytowa MasterCard
0.00 PLN
9.90 %
58 dni
T-Mobile Usługi Bankowe - Karta kredytowa MasterCard
Citibank World MasterCard
0.00 PLN
10.00 %
56 dni
Citi Handlowy - Citibank World MasterCard

Najnowsze porady