Jak szybko spłacę zadłużenie na karcie

Oblicz, ile miesięcy potrzebujesz na spłatę kredytu na rachunku karty w zależności od zadłużenia, oprocentowania kredytu i Twoich miesięcznych możliwości finansowych.

Kwota jaką jesteśmy w stanie przeznaczyć na miesięczną spłatę zadłużenia
PLN
Oprocentowanie kredytu
%
Wysokość zadłużenia na karcie
PLN

Jak kalkulator karty kredytowej pomoże w spłacie zadłużenia?

Karta kredytowa to całkiem przydatny produkt finansowy. Umożliwia skorzystanie z zupełnie darmowego kredytu, jeśli zdążysz spłacić zadłużenie w okresie bezodsetkowym. Ale nawet dłuższa spłata zadłużenia na karcie kredytowej nie musi być trudna.

W kalkulatorze karty kredytowej podaj kwotę, którą możesz co miesiąc zwracać bankowi, a także oprocentowanie karty i wysokość Twojego aktualnego zadłużenia. Po kliknięciu polecenia „oblicz” dowiesz się, ile miesięcy zajmie Ci całkowita spłata długu na karcie.


ARTYKUŁY POWIĄZANE:
Jak roztropnie korzystać z karty kredytowej?
Karta kredytowa to całkiem użyteczny produkt finansowy. Ale pod jednym warunkiem - że używa się jej rozważnie. Niedostatek wiedzy o specyfice kart kredytowych może mieć poważne, przykre konsekwencje.
Na co zwracać uwagę poszukując karty kredytowej?
Poszukując karty kredytowej dla siebie należy zwrócić uwagę i porównać kilka parametrów. Które z nich są ważniejsze, a które nieco drugoplanowe, pisze Comperia.pl.
Ile kosztuje przelew z karty kredytowej?
Kartą kredytową można nie tylko płacić w sklepach czy innych punktach usługowych albo w Internecie. Z jej rachunku można dokonywać także przelewów, niemal jak z konta osobistego. Niestety, przeważnie taka usługa jest droga, więc najlepiej korzystać z niej tylko w ostateczności.
Jak korzystać z karty kredytowej? Cz.2.
Użytkując karty kredytowe bardzo istotną kwestią jest rozróżnienie transakcji bezgotówkowych i gotówkowych. W przypadku tych drugich nie przysługuje bowiem okres bezodsetkowy.
Jak korzystać z karty kredytowej i zarabiać? Cz.1.
Co miesiąc Polacy zawierają z bankami ok. 80 tys. umów na karty kredytowe. Czy wszyscy z nich wiedzą, jak z tego produktu korzystać? Comperia.pl przygotowała vademecum użytkownika karty kredytowej.
Lub sprawdź najlepsze karty kredytowe:
Bank
Opłata
za wydanie
Oprocentowanie
Okres
bezodsetkowy
Ocena
klientów
 
Karta IQ World MasterCard
0.00 PLN
9.00 %
56 dni
Deutsche Bank Polska - Karta IQ World MasterCard
Karta kredytowa MasterCard
0.00 PLN
9.90 %
58 dni
T-Mobile Usługi Bankowe - Karta kredytowa MasterCard
Citibank World MasterCard
0.00 PLN
10.00 %
56 dni
Citi Handlowy - Citibank World MasterCard