Ile zyskuję używając karty kredytowej

Sprawdź, ile możesz zyskać płacąc kartą kredytową, jednocześnie gotówkę trzymając na lokacie.

Wysokość średnich wydatków konsumpcyjnych
PLN
Długość okresu nieoprocentowanego kredytu (grace period)
dni
Oprocentowanie dostępne na rachunku osobistym
%

Ile można zyskać używając karty kredytowej?

Zamiast płacić w sklepie gotówką albo kartą do konta osobistego, można skorzystać z karty kredytowej. Zadłużenie spłacisz przed upływem okresu bezodsetkowego, więc nie zapłacisz absolutnie żadnych odsetek. W tym czasie Twoje oszczędności będą procentowały na koncie osobistym albo oszczędnościowym. Dzięki temu uda Ci się co nieco zarobić. Proste, prawda?

Podaj wysokość średnich wydatków konsumpcyjnych, długość okresu bezodsetkowego oraz oprocentowanie na koncie osobistym, oszczędnościowym albo lokacie, i oblicz ile możesz zarobić dzięki zaprezentowanemu zabiegowi.


ARTYKUŁY POWIĄZANE:
Karty kredytowe dla przeciętnego Kowalskiego
Jak wygląda jakość oferty banków w przypadku kart kredytowych? Porównywarka finansowa Comperia.pl zauważa, że w niektórych instytucjach przeciętny klient może otrzymać i korzystać z karty kredytowej całkowicie za darmo. Z drugiej strony - sporo banków zaczyna pobierać opłaty dopiero od drugiego roku, wzrost kosztów może sięgnąć kilkuset procent! Dlatego poszukując karty kredytowej, należy analizować oferty dalekosiężnie.
Pomysłowe karty kredytowe. Czego to banki nie wymyślą?
Raiffeisen Polbank wprowadza kartę kredytową na „abonament” - bez żadnego oprocentowania, najważniejsze koszty mieści w sobie jedna comiesięczna opłata. Z „plastikiem” eurobanku można rozłożyć transakcję na raty już w momencie jej realizacji. Jeśli dodać do tego hybrydę karty kredytowej i debetowej od Getin Noble Banku oraz Bank Millennium traktujący transakcje gotówkowe jak bezgotówkowe, okazuje się, że świat kart kredytowych nie jest skończony i wiele można w tej dziedzinie jeszcze wymyślić.
Dedykowane karty kredytowe
Któż z nas nie lubi być traktowany w wyjątkowy sposób? Każdy docenia specjalne oferty dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb. Wiedzą o tym również banki, które proponują produkty kierowane do określonych grup klientów. Przykładem mogą być chociażby karty kredytowe.
Najlepsze złote karty kredytowe - luty 2014
Popularność kart kredytowych wciąż rośnie – są nie tylko wygodne, ale też (właściwie użytkowane) stosunkowo tanie. Sprawdziliśmy, które z prestiżowych, złotych kart proponowane są na najlepszych warunkach.
Jak roztropnie korzystać z karty kredytowej?
Karta kredytowa to całkiem użyteczny produkt finansowy. Ale pod jednym warunkiem - że używa się jej rozważnie. Niedostatek wiedzy o specyfice kart kredytowych może mieć poważne, przykre konsekwencje.
Lub sprawdź najlepsze karty kredytowe:
Bank
Opłata
za wydanie
Oprocentowanie
Okres
bezodsetkowy
Ocena
klientów
 
Karta IQ World MasterCard
0.00 PLN
9.00 %
56 dni
Deutsche Bank Polska - Karta IQ World MasterCard
Karta kredytowa MasterCard
0.00 PLN
9.90 %
58 dni
T-Mobile Usługi Bankowe - Karta kredytowa MasterCard
Citibank World MasterCard
0.00 PLN
10.00 %
56 dni
Citi Handlowy - Citibank World MasterCard