• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Protecta Finance , jakie opinie?

Zamknięty
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
czekoladowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 9:33
A Ty co ich tak bronisz?:) Ludzie pierwszy raz słyszą o tej firmie i nie mają do niej zaufania. Ja im się nie dziwię, bo z reguły też nie ufam firmom o których nigdy wcześniej nie słyszałam. Wiem, że to może być błąd ale już raz się nacięłam. Co do Protecta Finance to uważam, że mają bardzo dobrą ofertę. Pamiętam jak po śmierci mojego dziadka jego wspólnicy mieli problem z ogarnięciem firmy. Szkoda, że wtedy nie wiedzieliśmy o tej firmie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.7.2014 12:12
Korzystam z usług Protecta Finance. Jest to bardzo dobra firma. Doradcy są uczciwi i rzetelni. Natomiast nigdy nie przedstawiono mi oferty przez telefon. Zresztą aby skorzystać z oferty Protecta trzeba spotkać się kilka razy z doradcą. Planowanie spadkowe czy faktoring to nie jest kwestia na ofertę telefoniczną. Tataraka może podaj nam więcej szczegółów - jaką ofertę dostałaś, czego dotyczy, jak miałabyś podpisać umowę. Może to jakaś pomyłka.
Ja jednak polecam w pełni firmę Protecta Finance.
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 12:29
Ja też nie słyszałam o tym by Protecta Finance wydzwaniała do ludzi ze swoją ofertą. Może chodzi o jakąś inną firmę? Mój mąż współpracuje z Protectą od dawna i nigdy złego słowa na nich nie powiedział. Mają bardzo dobrą ofertę faktoringową i już nie raz pomogli nam w odzyskaniu pieniędzy od nierzetelnych kontrahentów.
Cytuj
Harry

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 15:12
Nigdy nie słyszałem o tej firmie ale sprawdziłem ich ofertę. Nie wyglądają na firmę, która wydzwania po ludziach i próbuje im wcisnąć jakieś usługi. Tataraka może ci się nazwa firmy pomyliła albo coś:) A opiniom w internecie nie warto ufać, już nie raz się o tym przekonałem.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 16:31
Kiedyś słyszałam o Protecta Finance i odniosłam wrażenie, że to porządna firma. Niestety nigdy nie korzystałam z ich usług. Piszecie, że zajmują się faktoringiem... To prawda? Mam problem z klientem, który notorycznie spóźnia się z płatnościami i nie mogę sobie z nim poradzić. Podacie mi jakieś namiary na tą firmę?
Cytuj
Olcia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 21:19
Wydaje mi sie ze jesli chodzi o faktoring to jest dużpo innych sprawdzonych firm. Widziałam nawet gdzieś tutaj na forum wątek typowo dotyczący firm faktoringowych i tam na pewno znajdziesz sobie jakaś pewna firmę.
Cytuj
ryjek82

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 8:19
Nie znam tej firmy, nigdy o niej nie słyszałem i nie wiem jak do niej podejść. Z opinii w internecie wynika, że nie jest to zła firma. Z doświadczenia wiem też, że opiniom nie warto wierzyć, lepiej przekonać się na własnej skórze. Jeśli podoba ci się ich oferta to umów się z przedstawicielem i zapytaj o szczegóły.
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 14:49
Cóż zdania na temat tej firmy są podzielone. Ja osobiście uważam, że jest wiele innych ciekawych ofert różnych ubezpieczalni, doradców czy też windykacji. Co prawda oni proponują wszystko na raz ale nie wiem czy chciałbym zaufać takiej firmie. Zawsze możesz spróbować, ale wydaje mi się, że taką pomoc jaką się oferują możesz znaleźć u innych firm. Bardziej zaufanych, znanych. Może masz kogoś kto może polecić Ci odpowiednich ludzi?
Cytuj
Izunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 17:21
Pierwszy raz słyszę o takiej firmie. To wydaje mi się trochę dziwne, ze firma przedstawia Tobie swoją ofertę bez wczesniejszego zaproszenia do siebie na rozmowe i omówienie warunków umowy. Lepiej przemysl to kilka razy nim sie zdecydujesz.
Cytuj
Karina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 17:55
Ja bym poprosiła o przesłanie umowy na maila jeśli nie proponują spotkania a chcą Ci wysłać dokumenty już do podpisu kurierem. Jeśli będą się od tego migać, znaczy że są nierzetelni, albo to ''podróbka'' tej firmy. ostatnio miałam podobną sytuację z przedstawicielem firmy energetycznej niby nazwa jak jedna z tych znanych firm a pisało się zupełnie inaczej, pan co prawda przyszedł do domu, umowę mi pokazywał, ale bardzo szybko, nawet nie dostałam jej do ręki, a jak poprosiłam o zostawienie egzemplarza i przyjście później to pospiesznie go schował i powiedział że nie ma takich uprawnień.. Pan został, że tak powiem grzecznie wyproszony z mojego domu. Do sąsiadów też już nie poszedł.
Cytuj
Zamknięty