• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Protecta Finance , jakie opinie?

Zamknięty
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
GHJ

Niezarejestrowani

14.9.2015 10:39
Niezbyt popularna jest ta firma, ale na ich stornie mozecie poczytac czym sie zajmują. TO już bardziej taki zachodni wzorzec.
Cytuj
Kamilla

Niezarejestrowani

15.9.2015 11:11
Szukałam wśród firm sukcesyjnych tej właściwej. Jest ich trochę na rynku ale Protecta ma dobre rekomendacje. Znajomi też mi ich polecali. Zaufałam i powierzałam sprawy planowania w ich ręce. Dziś jestem bardzo zadowolona z obsługi. Kompetentni i fachowi.
Cytuj
Sławek

Niezarejestrowani

15.9.2015 11:23
Kamilla napisał
Szukałam wśród firm sukcesyjnych tej właściwej. Jest ich trochę na rynku ale Protecta ma dobre rekomendacje. Znajomi też mi ich polecali. Zaufałam i powierzałam sprawy planowania w ich ręce. Dziś jestem bardzo zadowolona z obsługi. Kompetentni i fachowi.
Ale to prywatnie czy sprawy firmy?
Cytuj
adam

Niezarejestrowani

21.9.2015 13:23
Jakiś czas temu interesowałem się sprawami spadkowymi, żeby zabezpieczyć swoją spółkę. Przypadkiem natrafiłem na posty tej firmy na temat sukcesji na facebooku. Śledziłem regularnie to co publikują oraz zainteresowałem się ich stroną, na której opisane są w zakładce blog historie z życia ludzi, który nie mieli uporządkowanych swoich spraw majątkowych. Po kilku lekturach postanowiłem się w końcu z nimi skontaktować. Po kilku spotkaniach udało się przygotować odpowiednią ofertę. To nie jest jednak takie proste i doradca musi się bardzo postarać, żeby prawidłowo przygotować plan sukcesji. Teraz czuję się bezpieczniej a firmę Protecta z Włocławka mogę szczerze polecić każdemu przedsiębiorcy, który chciałby zabezpieczyć swój biznes.
Cytuj
Klaudia

Niezarejestrowani

29.9.2015 13:12
Współpracowałam z tą firmę dwa lata temu i teraz znowu korzystamy z ich usług. Są naprawdę na dobrej pozycji na rynku. Kompetentni i fachowi. Warto im zaufać.
Cytuj
Wp

Niezarejestrowani

29.9.2015 13:23
Klaudia napisał
Współpracowałam z tą firmę dwa lata temu i teraz znowu korzystamy z ich usług. Są naprawdę na dobrej pozycji na rynku. Kompetentni i fachowi. Warto im zaufać.
A ile placa za reklame?
Cytuj
Gufi

Niezarejestrowani

1.10.2015 10:40
Wp napisał
Klaudia napisał
Współpracowałam z tą firmę dwa lata temu i teraz znowu korzystamy z ich usług. Są naprawdę na dobrej pozycji na rynku. Kompetentni i fachowi. Warto im zaufać.
A ile placa za reklame?
:D pewnie sporo, skoro tyle osob sie tym trudni
Cytuj
Kasia

Niezarejestrowani

8.10.2015 11:47
Nie wiecie przypadkiem czy nie poszukują kogoś do pracy w Protekcie?
Cytuj
Koala

Niezarejestrowani

8.10.2015 12:00
Na pewno do marketingu :D Jak widać działa prężnie
Cytuj
Sylkaa

Niezarejestrowani

16.10.2015 13:24
Ooo jak do marketingu to chętnie złożę. Bo ogłoszenia widziałam tylko do działu prawnego.
Cytuj
Zamknięty