• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Protecta Finance , jakie opinie?

Zamknięty
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 12:16
Niestety firmy nie znam, ale zanim podejmiesz współpracę dokładnie ją prześwietl, nigdy nie wiadomo co stanie się po podpisaniu umowy, więc lepiej dmuchać na zimne zanim cokolwiek z nimi podpiszesz.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 13:20
Nie znam firmy i nic Ci za bardzo o niej nie powiem, ale skoro oferta wydaje się atrakcyjna zawsze można popytać znajomych albo rodzinę, ktoś może o niej słyszał i Ci coś doradzi.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.8.2014 15:17
Dobrze znam tę firmę, to ludzie, którzy wcześniej sprzedawali tylko OFE, a teraz chcę doradzać przedsiębiorcom. Doradcy wiedzę nabywają na jednodniowych szkoleniach. Odradzam zdecydowanie. Sama firma jest właściwie bankrutem - najlepiej sprawdzić ich dane finansowe. Jak takie osoby mogę doradzać innym w kwestiach majątkowych?
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.8.2014 11:54
Gość napisał
Z tego co wiem to przedstawiciele firmy Protecta Finanace nie przedstawiają oferty przez telefon... Raczej tylko umawiają się na spotkanie, nie mówiąc już o proponowaniu jakiejś umowy przez telefon. Na stronie firmy można przeczytać czym się zajmują. To są poważne tematy finansowe i prawne, więc raczej telefonicznie trudno by było cokolwiek zaproponować nie znając klienta. Więc może to nie z Protecta Finance dzwoniono, tylko z jakiejś innej firmy? Różnie można usłyszeć przez telefon.


Brzmi jak wyuczona formułka na pamięć.
Ja jej nie znam więc Ci nie polecę i szczerze powiem, że nawet o nich nie słyszałam. Więc czy są skuteczni nie wiem.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.9.2014 22:37
Gość napisał
Dobrze znam tę firmę, to ludzie, którzy wcześniej sprzedawali tylko OFE, a teraz chcę doradzać przedsiębiorcom. Doradcy wiedzę nabywają na jednodniowych szkoleniach. Odradzam zdecydowanie. Sama firma jest właściwie bankrutem - najlepiej sprawdzić ich dane finansowe. Jak takie osoby mogę doradzać innym w kwestiach majątkowych?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.9.2014 22:50
Widać ze Ci nie poszło w tej pracy... No szkoda...
Musisz koniecznie przejrzeć wynik w przyszłym roku, bo widać że firma rozwija się ostatnio w szybkim tempie i ma się bardzo dobrze. I nie zapomnij potem dodać tu komentarza ze zdjęciem swojej zdziwionej miny:)
Cytuj
Borys

Niezarejestrowani

10.9.2015 12:22
Ja też nie znałem firmy Protecta Finance. Trudno zresztą znać wszystkie firmy z branży finansowej. Poza tym zajmują się oni tak specjalistyczną dziedziną finansów, że prawdopodobnie mało kto sam szuka takich usług samodzielnie. A ich praca jest bardzo wartościowa. Ja umówiłem się z ich doradcą przez znajomego, który skorzystał z usług Protecta. Przedstawił mi temat i po kilku dniach skontaktował się ze mną doradca. Opowiedział mi o kwestiach dziedziczenia i sukcesji w firmie. Byłem pod wrażeniem, gdyż nigdy wcześniej nie zastanawiałem się jaka konsekwencje może mieć dla mojego biznesu i rodziny moja nagła śmierć lub utrata zdolności do pracy. Dzięki Protecta Finance profesjonalnie uporządkowałem te sprawy. Wątpię, żeby ta firma telefonicznie świadczyła swoje usługi. To nierealne. Potrzeba kilku spotkań, żeby przedstawić ofertę i przygotować odpowiednią dla klienta usługę. Niemniej ja jestem zadowolony i polecam wszystkim przedsiębiorcom.
Cytuj
Gracjal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2015 15:14
A co ta firma ma w końcu wspólnego z finansami? Bo przeczytałem temat i dalej nie wiem, czy oni się dokładnie zajmują, poza tym, że w ostatnim poście pan wspomniał o jakimś dziedziczeniu w firmie, co w ogóle wydaje mi się jakieś dziwne.
No i czy ta firma jeszcze w ogóle istnieje?
Czy ich usługi są drogie?
Może ktoś jeszcze się wypowie, jeśli miał z nimi do czynienia?
Cytuj
Tomczi

Niezarejestrowani

11.9.2015 9:44
TO ona sie zajmuje spadkami i dziedziczeniem?
Cytuj
Wally

Niezarejestrowani

11.9.2015 12:53
Jakaś kolejna promowana, nie wiedzieć czemu firma...
Cytuj
Zamknięty