• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Protecta Finance , jakie opinie?

Zamknięty
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tataraka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 19:18
Witam,
Zadzwoniono do mnie dzisiaj z firmy Protecta Finance , pierwszy raz o niej słyszę ale oferta jaka została mi przedstawiona bardzo mnie zachęciła. Nie chciała bym ryzykować i zawierać umowy z jakaś nie rzetelna firmą, Ktoś z was miał z nią do czynienia? Co o niej sądzicie?
Cytuj
teresa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 19:56
NO ja pierwszy raz o nich słysze. Z ciekawości poczytałam toche opinii na internecie o to co ja sama przeczytałam mnie osobiście jakoś nie zachęciło. A może powiedz mi jaką ofertę oni Ci przedstawili? Naprawdę była tak korzystna?
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 20:12
A powiedz mi co ta firma oferuje? Bo ja niestety pierwszy raz o nich słysze? Może to jakaś mało znana firma wciskająca ludziom kit. Jesli sami do Ciebie zadzwonili to znaczy że nie mają klientów i szukają ich teraz na siłe.
Cytuj
beciazz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 21:36
O nie miałam jeszcze z nimi styczności, chociaz nie powiem bo nazwa wydaje sie być bardzo profesjonalna, tylko sama nazwa nic nie zdziała jeśli sa to jacyś naciągacze. Ja chyba bym im nie zaufała bo wychodzi ze to jakoś mała znana firma
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.6.2014 10:31
Jestem przedsiębiorcą i znam firmę Protecta Finance z Włocławka. Już raz uratowali mnie przed poważnymi problemami w moim biznesie. Od tamtego czasu jestem z nimi w ciągłym kontakcie i korzystam z ich usług. To, że firma jest mała o niczym nie świadczy. W branży finansowej to nawet lepiej bo firma jest wtedy bardziej elastyczna, co w korporacjach jest niemożliwe.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Albina55

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 11:14
Pierwszy raz słysze o tej firmie. Mimo wszystko ja bym nie podejmowała się współpracy z tą firmą. Może i mała firma jest bardziej elastyczna, ale jakoś bardziej ufam znanym firmom, niż tym mniej znanym, nawet jesli maja lepsza oferte
Wypowiedź została zmieniona przez: Albina55 30.6.2014 11:14
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.6.2014 16:02
Z tego co wiem to przedstawiciele firmy Protecta Finanace nie przedstawiają oferty przez telefon... Raczej tylko umawiają się na spotkanie, nie mówiąc już o proponowaniu jakiejś umowy przez telefon. Na stronie firmy można przeczytać czym się zajmują. To są poważne tematy finansowe i prawne, więc raczej telefonicznie trudno by było cokolwiek zaproponować nie znając klienta. Więc może to nie z Protecta Finance dzwoniono, tylko z jakiejś innej firmy? Różnie można usłyszeć przez telefon.
Cytuj
Wiolusia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 18:28
Nigdy wczesniej nie slyszalam to tej firmie. Ja na pani miejscu nie ryzyskowałabym i nie podejmowała takiej decyzji. Nie wiadomo nic o tej firmie. A skoro dzwoni do Pani z oferta, a nie umawia się z Panią na ten sam temat to to jest cos podejrzanego.
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 19:21
Troszkę mi tu zajeżdża naciągaczami. I nawet jeśli nie oferowali bezpośrednio umowy przez telefon to tego typu składanie ofert kojarzy mi się bardziej z zaproszeniami na pokazy pościeli, gdzie wykorzystują naiwność ludzi. Nie znam tej firmy, nie miałam z nią do czynienia, ale po przeczytaniu oferty na ich stronie jakoś nie jestem przekonana i mam dość sceptyczne podejście.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.7.2014 0:59
Jakieś te komentarze niekonkretne i zbliżone do siebie. Jakby jedna osoba pisała... Nie naciągaczami zajeżdża tylko konkurencją, która chce zaszkodzić. Brednie i tyle.
Cytuj
Zamknięty