• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy warto odkładać małe kwoty?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kamila

Niezarejestrowani

4.11.2015 10:34
Jest taka fajna nowa reklama, chyba Prudential, ze na emeryturze bedziemy miec 1/3 tego co teraz jesli nie zacnziemy oszczedzac. DO mnie przemawia i chyba zaloze sobie IKE. Wreszcie.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

4.11.2015 11:04
To jest informacja którą znamy od dawna, 1/3 to nie dużo i co by się nie działo trzeba zacząć myśleć samemu o przysłości
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Kamila

Niezarejestrowani

4.11.2015 11:34
Moze i nie nowa, ale dzięki emu trafi do większego grona odbiorców, a to jest ważne, żeby ludzie mieli świadomość.
Cytuj
Kowal

Niezarejestrowani

4.11.2015 11:36
Też widziałem tę reklamę wczoraj, oni tam chyba proponują konkretne rozwiązanie, ale jak widać nie tylko ja, zwróciłem uwagę na problem ogólny, czyli na to, że trzeba zacząć oszczędzać i to jak najszybciej, bo będzie kruchutko...
Cytuj
LechWolny

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2015 12:19
Warto zdecydować się na IKE, ja od kiedy odkładam tam pieniądze czuje jakąś pewność, że jednak coś będę na tej emeryturze miał. Na pieniądze z ZUSu wiadomo, ze nie ma co liczyć.
Cytuj
Adrian Chrapek

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 441 razy

Wyślij wiadomość

6.11.2015 13:14
LechWolny napisał
Warto zdecydować się na IKE, ja od kiedy odkładam tam pieniądze czuje jakąś pewność, że jednak coś będę na tej emeryturze miał. Na pieniądze z ZUSu wiadomo, ze nie ma co liczyć.


100% agree!
Cytuj
Adrian Chrapek
Certyfikowany Doradca Finansowy
Pomagam w inwestowaniu pieniędzy
truinvestment.pl
Jowita

Niezarejestrowani

9.11.2015 12:49
Adrian Chrapek TRU Story napisał
LechWolny napisał
Warto zdecydować się na IKE, ja od kiedy odkładam tam pieniądze czuje jakąś pewność, że jednak coś będę na tej emeryturze miał. Na pieniądze z ZUSu wiadomo, ze nie ma co liczyć.


100% agree!
I to jest niestety smutna prawda. Ja na szczęście nie odkładam do ZUSu od jakiegos dlugiego czasu... Ale jak popatrze jak oszukano moich rodziców, którzy odkądali do OFE, a teraz to jest zupelnie nie wazne, to po prostu żal. Ludzie czuja się oszukani i maja całkowitą racje
Cytuj
Danuta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.11.2015 13:13
ja się tylko biję, że z IKE będzie to samo co z ofe. Dlatego odkładam na lokatach. I uważam, że nawet małe kwoty warto odkładać, bo jak się nie odłoży tych 100 czy nawet 50 złotych, to one przeciekną przez palce. A tak po prostu wydamy mniej na głupoty, a coś zawsze gdzieś będzie odłożone.
A co proponuje jako rozwiązanie reklama Prudential?
Ja jej nie widziałam, nie oglądam telewizji.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.11.2015 8:52
Zawsze warto odkładać jakieś kwoty. Ostatnio szukalem informacji na temat ulokowania swoich pieniędzy i znalazłem różne rankingi
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.11.2015 9:14
To że emerytury będą głodowe to wiadomo już od dawna, tylko ludzie nie chcieli (bądź nie potrafili) wierzyć w to, iż tak może być.
Ogólnie panuje przekonanie, iż ZUS może wytrzyma do 2030-2040 roku.
Gdyby nasze pieniądze nie były wydawane lekką ręka, nie zdarzały się nagle, przelewy gdzie ginie w eterze parę ładnych milionów itd to miało by to prawo funkcjonować, a tak to jesteśmy jawnie okradani:)

W myśl złotej zasady UMIESZ LICZYĆ, LICZ NA SIEBIE.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Odpowiedź