• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Inwestycja w mieszkania

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

11.9.2014 15:48
Sporo zależy w takich sytuacjach od dokonania słusznego wyboru, właśnie jeśli chodzi o miejsce, przeznaczenie (wynajmować czy nie). Czasami faktycznie to sie nie opłaca, ale wynajmowanie w dużym mieście zwykle przynosi zysk. W takiej Warszawie, to się może faktycznie opłacić.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 10:22
Inwestycje w mieszkanie na pewno się opłacają, rynek nieruchomości ma się niezłe, zastanawia mnie kwestia nadchodzącego niżu demograficznego. Mianowicie, ktoś w tych mieszkaniach, które stale powstają będzie musiał mieszkać, ten problem robi się chyba coraz mniej abstrakcyjny...
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 11:24
Inwestycje w mieszkania zawsze się opłacają? Masz na myśli budowanie czy kupowanie i wynajmowanie? Bo jak to drugie, to zastanawiam się dlaczego deweloperzy ich nie zatrzymują i nie wynajmują... Sporo też było spektakularnych bankructw dużych deweloperów ostatnio... Ciekawe :)
Cytuj
Hubercik

Niezarejestrowani

6.4.2015 13:08
Poczytaj trochę tutaj http://www.akces.org.pl/Mieszkanie_w_Warszawie_z_rynku_wtornego,148 fajny artykuł na temat mieszkań z rynku wtórnego, jeśli chcesz tanio kupić to tylko rynek wtórny.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

9.4.2015 13:32
Inwestycja w mieszkanie wielu wydaje się strzałem w 10 ;) Sam tak długo myślałem, ale tak naprawdę nie zawsze jest to taka super inwestycja. Polecę Wam excelowy kalkulator Marcina Iwucia, który w trybie natychmiastowym uzmysławia jakie są koszty i zyski w inwestycji w mieszkanie np. pod wynajem. Żeby było jasne nie chcę nikogo zniechęcać, a jedynie uświadomić jak to wygląda po chłodnej kalkulacji :P
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Gość

Niezarejestrowani

9.4.2015 13:34
Finansolog napisał
Inwestycja w mieszkanie wielu wydaje się strzałem w 10 ;) Sam tak długo myślałem, ale tak naprawdę nie zawsze jest to taka super inwestycja. Polecę Wam excelowy kalkulator Marcina Iwucia, który w trybie natychmiastowym uzmysławia jakie są koszty i zyski w inwestycji w mieszkanie np. pod wynajem. Żeby było jasne nie chcę nikogo zniechęcać, a jedynie uświadomić jak to wygląda po chłodnej kalkulacji :P
W coś trzeba inwestować. Skoro oprocentowania leca na leb na szyje, zloto niepewne to ludzie sie łapią za nieruchomości.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

9.4.2015 13:45
Gość napisał
Finansolog napisał
Inwestycja w mieszkanie wielu wydaje się strzałem w 10 ;) Sam tak długo myślałem, ale tak naprawdę nie zawsze jest to taka super inwestycja. Polecę Wam excelowy kalkulator Marcina Iwucia, który w trybie natychmiastowym uzmysławia jakie są koszty i zyski w inwestycji w mieszkanie np. pod wynajem. Żeby było jasne nie chcę nikogo zniechęcać, a jedynie uświadomić jak to wygląda po chłodnej kalkulacji :P
W coś trzeba inwestować. Skoro oprocentowania leca na leb na szyje, zloto niepewne to ludzie sie łapią za nieruchomości.

Jak najbardziej tylko przestrzegam przed zachłyśnięciem się sloganami wszem i wobec jakie to nieruchomości mogą być rentowne :) Każda inwestycja powinna być brana na spokojnie i obliczona pod kątem relacji zysk/ryzyko.
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Gość

Niezarejestrowani

9.4.2015 13:51
Ludziom nie ma sie co dziwic, nasłuchają się w mediach, naoglądają w telewizji, ze teraz takie tanie nieruchomości i nic tylko brac to w to wierzą. Ale ma Pan racje, ze tylko z glowa, z racjonalnym podejściem można cos zyskać.
Cytuj
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.4.2015 14:59
Wynajem jest na dłuższą metę bardziej wydajny ale sprzedaż to szybki przypływ gotówki. Pytanie co ci jest bardziej na ten moment potrzebne
Cytuj
nastor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.4.2015 9:46
A co wy na to, żeby zamiast wynajmować mieszkanie, po prostu kupować jakieś w gorszym stanie, remontować i sprzedawać drożej? Był kiedyś taki brytyjski program o ludziach, którzy z tego żyli. Raz zysk był mniejszy, raz większy, ale generalnie wydało mi się to ciekawym zajęciem. Tym bardziej, że na budowlance się znam i wiele rzeczy mógłbym robić własnoręcznie. A żona ma dryg do urządzania wnętrz.
Co myślicie o takim pomyśle?
Cytuj
Odpowiedź