• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Inwestycja w mieszkania

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 18:20
Mi się wydaje, że inwestowanie w mieszkania zawsze będzie się opłacało. Mogę się jednak mylić. Jakiś czas temu moja ciocia kupiła trzy mieszkania w Krakowie. Bardzo szybka znalazła lokatorów. Czynsz ma dość wysoki ale wszyscy płacą na czas. Myślę, że w ciągu dziesięciu lat wszystko jej się zwróci.
Cytuj
Jolka20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 19:33
Pewnie że tak najlepiej zainwestować w mieszkania i później wynająć lokatorom .Ta inwestycja w krótkim czasie się zwróci .A możesz również wpłacić na lokatę ale myślę że obecnie lokaty mają niskie oprocentowanie ,nie zarobisz wiele .Chyba że coś się zmieniło i jakiś bank daje wysokie oprocentowanie popytaj to może tam zainwestujesz soje pieniądze .
Cytuj
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 14:59
O tak tak, inwestycja w nieruchomości nie przyniesie na pewno strat. Jezeli ktos ma spora gotowke i nie wie co z nia robić to na prawde przy obecnej sytuacji na rynku opłaca sie inwestować środki w nieruchomości.
Cytuj
ania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 15:18
my tak robimy mamy 4 mieszkania ktore wynajmujemy, teraz sprzedalismy jedno mieszkanie i kupilismy wypasiony apartamentowiec ktory tez jest inwestycja na przyszlosc bo za jakies 15 lat chcemy sie wyprowadzic w góry i wybudowac dom :)
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 9:17
Gdybym miał większa gotówkę to tez inwestowałbym w mieszkanie, teraz jeśli ktos się nie zna na tym wszystkim to nie ma szans żeby zarobił na lokatach i inwestycjach.
Cytuj
beatrisR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 12:57
Tak samo ja bym zrobiła ,mając gotówkę zainwestowała bym w lokale .Można wynająć i dzięki temu cały czas by do nas spływała gotówka .Myślę że to jest najlepsza inwestycja która przynosi zyski .Na inwestowaniu w złoto lub lokaty bym się nie porwała ,nie wiem czy można na takich inwestycjach dobrze wyjść .
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 10:51
Nie wiem czy to dobra inwestycja. Jeżeli mieszkanie jest dobrze usytuowane to jeszcze pół biedy, ale oprócz tego, że musisz kupić to mieszkanie, to musisz również zainwestować pieniądze w remont. A później pozostaje Ci czekać, aż ktoś go wynajmie i płacić gdy nikt go nie wynajmuje. W efekcie możesz sporo stracić.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 13:23
A ja myślę, że Twój mąż ma sporo racji w tym co mówi. Czasy gdzie o mieszkania było trudno już dawno minęły. Teraz owszem jest trudno, ale dlatego, że sporo ludzi nie ma na wynajem pieniędzy. Jeżeli chcesz kupić mieszkanie i je wynajmować musisz mieć pieniądze przede wszystkim na to, żeby je dobrze wyposażyć i wyremontować a to co jest najważniejsze musi być ono w dobrej albo bardzo dobrej lokalizacji. A w takich lokalizacjach mieszkania są niestety drogie.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 13:32
baskamy napisał
A ja myślę, że Twój mąż ma sporo racji w tym co mówi. Czasy gdzie o mieszkania było trudno już dawno minęły. Teraz owszem jest trudno, ale dlatego, że sporo ludzi nie ma na wynajem pieniędzy. Jeżeli chcesz kupić mieszkanie i je wynajmować musisz mieć pieniądze przede wszystkim na to, żeby je dobrze wyposażyć i wyremontować a to co jest najważniejsze musi być ono w dobrej albo bardzo dobrej lokalizacji. A w takich lokalizacjach mieszkania są niestety drogie.


I jeszcze musisz liczyć się z tym, że najemcy mogą Ci zniszczyć mieszkanie i wtedy czekają Cię kolejne wydatki na remont czy tego typu rzeczy. A co jak najemcy nie będą płacić? Z tym jest sporo problemów i czasami nie warto się w to pchać.
Cytuj
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:02
lola85 napisał
Mi się wydaje, że inwestowanie w mieszkania zawsze będzie się opłacało. Mogę się jednak mylić. Jakiś czas temu moja ciocia kupiła trzy mieszkania w Krakowie. Bardzo szybka znalazła lokatorów. Czynsz ma dość wysoki ale wszyscy płacą na czas. Myślę, że w ciągu dziesięciu lat wszystko jej się zwróci.


No to twoja ciocia miała szczęście to po pierwsze bo ma lokatorów którzy płacą i nie niszczą mieszkania, a po drugie kupiła mieszkanie w dobrym miejscu. Nie wszyscy niestety mają tyle szczęścia z tym trzeba ostrożnie i trzeba być przygotowanym na to, że inwestycja może się długo zwracać.
Cytuj
Odpowiedź