• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Inwestycja w mieszkania

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
xena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 9:39
Mam odłożoną sporą ilość gotówki. Zastanawiam się jak mądrze ją zainwestować. Słyszałam, że warto kupować mieszkania pod wynajem. Myślicie, że ta inwestycja szybko się zwróci? Lepiej kupić mieszkanie z rynku pierwotnego czy wtórnego? Mój mąż uważa, że to się w ogole nie opłaca. Według niego minęły czasy gdy inwestowanie w nieruchomości przynosiło zyski. To prawda?
Cytuj
wiktor111

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 12:15
Myślę, że Twój mąż nie ma racji. Nadal warto inwestować w nieruchomości. To jest tak naprawdę zysk przez całe życie. Trzeba tylko zadbać o to by mieszkanie ładnie wyglądało a czynsz był normalny a nie z kosmosu, wtedy będzie więcej chętnych.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 13:18
Ja bym na Twoim miejscu nie zastanawiała się tylko kupiła mieszkanie:) Na początku będziesz musiała w niesporo włożyć ale z czasem te pieniądze się zwrócą i zaczniesz na tym zarabiać. Mój znajomy kupił jakiś czas temu mieszkanie, wyremontował a teraz wynajmuje za ładne pieniądze.
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 19:47
takie inwestowanie w nieruchomości pod wynajem to bardzo dobry pomysł. Tylko tak jak mówią osoby wyżej musisz sprawić żeby mieszkanie cały czas dobrze wyglądało. Wtedy będziesz miała dużo chętnych, może pomyśl o jakiś studentach Ci w czasie trwania studiów muszą gdzieś mieszkać wiec chętnych powinno być sporo.
Cytuj
Papatka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 21:23
Pomysł bardzo fajny, musisz tylko wybrać odpowiednia lokalizacje. Taką aby sprzyjała różnym ludziom.A to chcesz kupić jedno mieszkanie i tak je wynajmować czy może dwa albo trzy w różnej lokalizacji? to dopiero byłby pomysł. Szkoda że nie mam na tyle gotówki.
Cytuj
Manana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 23:00
W Polsce w nieruchomości opłaca się inwestować tylko w dużych miastach. Ale do tego trzeba mieć albo kapitał, albo zdolność kredytową.
Ja polecam inwestycję w nieruchomości pod wynajem w Chinach. Tam gospodarka rozkwita, tempo wzrostu dużo większe niż w Polsce i ulgi podatkowe dla inwestorów.
Cytuj
Tataraka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 9:18
Bardzo dobra inwestycja a przede wszystkim bezpieczna... Mieszkanie czy dom zawsze wynajmiesz, nawet w kryzysie, a właściwie przede wszystkim w kryzysie bo wtedy trudno o dobry kredyt. A tak będziesz zawsze miała na to chętnych tylko wiadomo ze musisz też o to dbać żeby jakoś wyglądało.
Cytuj
Eliza2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 11:37
Znam kilka osób co z wynajmu zarabiają tylko w taki sposób, mają po kilka mieszkań i je wynajmują z czego mają niezłą kasę. Osobiście chciałabym posiadać 2 mieszkania i chciałabym je wynajmować.. Tylko nie mam czasu się do tego zabrać a teraz akurat jest na to idealny moment.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 14:41
Mi też by się przydały dwa mieszkanka pod wynajem. Niestety nie stać mnie na własne a co dopiero do wynajęcia komuś. Mam odłożona bardzo małą sumę pieniędzy i mogę je jedynie wpłacić na lokatę lub konto oszczędnościowe. Ale xena jak najbardziej powinna zainwestować w nieruchomości:)
Cytuj
mikana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 17:09
Żeby inwestować w mieszkanie trzeba dokładnie przeliczyć kiedy to się opłaca i po jakim czasie wkład się cofnie. Bardzo ciekawy artykuł w tym temacie: http://inwestuje.info/blog/inwestycja-w-nieruchomosci-kiedy-sie-oplaca. Warto rozpatrzyć wszystkie za i przeciw
Cytuj
Odpowiedź