Finanse na żywo

Blog finansowy Karola Wilczko

Audiobook lub 10 zł za aktywację IKO

24 minut temu

Do 18 sierpnia potrwa akcja promocyjna przygotowana przez PKO Bank Polski, w ramach której można zdobyć audiobooka lub 10 zł. Nagrody dostępne są dla klientów, którzy aktywują aplikację mobilną IKO oraz wykonają minimum dwie transakcje przy użyciu IKO (na łączną kwotę minimum 50 zł).

Preferowaną nagrodę uczestnik akcji wybiera już na etapie rejestracji w promocji.

Lubię
Skomentuj
Szybka pożyczka w PKO Banku Polskim
Szybka pożyczka w PKO Banku Polskim
Wypłata nawet tego samego dnia, minimum formalności, możliwość konsolidacji zobowiązań z innych banków.
Sprawdź ofertę

13-godzinna przerwa techniczna w Inteligo

23.06.2017 13:03

W niedzielę (25 czerwca) od godz. 00:01 do godz. 13:00 Inteligo będzie prowadzić prace serwisowe. W tym czasie klienci banku nie skorzystają z serwisu transakcyjnego i telefonicznego oraz z płatności w sklepach internetowych („Płacę z Inteligo” i „Płacę z IKO”).

Aplikacja IKO połączona z kontem Inteligo będzie całkowicie niedostępna od północy do 3:00, natomiast później (do 13:00) będzie można z niej korzystać w bardzo ograniczonym zakresie: transakcje dokonywane przy pomocy aplikacji będą zawężone jedynie do wypłat z bankomatów oraz płatności w sklepach stacjonarnych.

Lubię
Skomentuj
Porównaj najlepsze kredyty
Porównaj najlepsze kredyty
0 zł za kontakt doradcy, 0 zł za poradę specjalisty, 0 zł za dopasowanie ofert
Sprawdź ofertę

Polecaj i zdobądź nawet 14 400 zł premii od Toyota Banku

22.06.2017 20:23

W Toyota Banku dostępna już jest promocja "Polecaj i zarabiaj", przygotowana dla firm z sektora MSP. W ramach akcji przedsiębiorca, który skutecznie zarekomenduje konto firmowe z linią kredytową, może otrzymywać regularne premie pieniężne – do 1200 zł miesięcznie przez rok.

Bonus przyznawany za pojedyncze polecenie to maksymalnie 400 zł miesięcznie, a przysługiwać będzie od trzech pierwszych firm, które założą z polecenia danej osoby Konto wraz z Linią Kredytową w Toyota Banku. W sumie można dzięki akcji zarobić nawet 14 400 zł. Ostateczna wartość premii wynosić będzie 1% od kwoty limitu kredytowego przyznanego poleconemu kontrahentowi. Bonus zostanie podzielony na 12 części, które będą przekazywane miesięcznie na konto osoby polecającej.

Promocja „Polecaj i zarabiaj” potrwa do końca 2017 roku.

Lubię
Skomentuj

Bitcoin od kuchni. Bezpłatne seminarium dotyczące kryptowalut

21.06.2017 15:32

Już w sobotę (24 czerwca) podczas Warsaw Expo XXI odbędzie się pierwsze w Polsce seminarium poświęcone kryptowalutom, takim jak: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Dash oraz BitShares.

W spotkaniu bezpłatnie mogą wziąć udział zarówno początkujący, jak i obeznani w temacie zwolennicy kryptowalut. Prelegenci poruszać będą zagadnienia związane m.in. z aktualnymi trendami w branży walut cyfrowych, obsługą e-portfeli i sposobami obrotu kryptowalutami.

Seminarium odbędzie się w godz. 13:00-16:00. Organizatorem wydarzenia jest Crypto Labs.

 

Lubię
Skomentuj

3% na koncie oszczędnościowym w T-Mobile Usługi Bankowe

21.06.2017 8:22

T-Mobile udostępnia promocję konta oszczędnościowego, na którym można zyskać aż 3% w skali roku. Promocyjnemu oprocentowaniu podlegać będą środki do wysokości 50 tys. zł (kwota ponad ten limit będzie oprocentowana według standardowej stawki: WIBID1M-0,4 p.p.).

By przystąpić do promocji wystarczy otworzyć do 31 sierpnia 2017 r. Konto Freemium lub Konto Premium oraz Rachunek Oszczędnościowy. Oprocentowanie 3% obowiązuje przez 92 dni i ma zastosowanie od dnia następującego po dniu otwarcia Rachunku Oszczędnościowego w ramach promocji.

Z oferty mogą skorzystać nowi klienci banku, czyli tacy, którzy w okresie od 1 kwietnia 2017 r. do 18 czerwca 2017 r. nie posiadali konta osobistego w T-Mobile Usługi Bankowe.

Lubię
Skomentuj

Darmowy kredyt na fotelik dla dziecka

20.06.2017 8:03

W związku ze zbliżającymi się wakacjami, podczas których zwiększa się ryzyko wypadków na drodze, Nest Bank ruszył z kampanią "Superfotelik - Chroni na bank!". Celem akcji jest szerzenie wśród rodziców potrzeby większej dbałości o zapewnianie bezpieczeństwa dzieciom podczas podróży samochodem. Akcja ma pomóc Polakom właściwie dobierać foteliki samochodowe, by odpowiadały wadze i wzrostowi dziecka.

Nest Bank nie tylko szkoli rodziców, ale i udostępnia im darmowy kredyt (bez oprocentowania i prowizji) na zakup fotelika dla dziecka. Promocyjne warunki spłaty będą dostępne dla osób, które przedstawią dowód zakupu nowego fotelika samochodowego o wartości min. 80% kwoty kredytu (min. 500 zł) w terminie 60 dni od zaciągnięcia kredytu.

Lubię
Skomentuj

Kredyty z gwarancją POIR dla innowacyjnych firm w Banku Millennium

19.06.2017 8:30
Bank Millennium podpisał umowę z BGK, na mocy której będzie udzielać kredytów inwestycyjnych z gwarancją w ramach Programu Operacyjnego "Inteligentny Rozwój". Kredyty dostępne będą dla firm z sektora MŚP, realizujących przedsięwzięcia innowacyjne (np. w zakresie produktów, procesów, organizacji firmy lub marketingu). Gwarancje cechuje długoterminowość, a udzielane będą bezpłatnie pod postacią portfelowej linii gwarancyjnej.
Kredyty z gwarancją BGK udzielane będą ponadto na lepszych warunków finansowania (np. z niższą marżą lub prowizją) w porównaniu do standardowej oferty banku.
Lubię | 1 osoba lubi
Skomentuj

Niedostępność usług bankowych w Boże Ciało

14.06.2017 15:43

Z uwagi na jutrzejsze święto, ostrzegamy, że wybrane usługi niektórych banków mogą być niedostępne.

W czwartek (15 czerwca) m.in. nie skorzystamy z mobilnego wpłatomatu Idea Banku, a z infolinią skontaktujemy się w ograniczonych godzinach (od 9:00 do 17:00). W Toyota Banku infolinia w tym dniu będzie nieczynna przez cały dzień (nieprzerwanie działać będzie za to Automatyczny Serwis Telefoniczny).

Lubię | 1 osoba lubi
Skomentuj

Lokaty ciągle w dół

13.06.2017 9:02

Wczoraj Getin Bank kolejny już raz w tym roku obniżył oprocentowanie lokat. Na e-Lokacie Tradycyjnej trzymiesięcznej zarobimy teraz tylko 1,55% w skali roku, na sześciomiesięcznej: 1,65%, a na dwunastomiesięcznej Lokacie Progresywnej: 1,7% (oprocentowanie uśrednione). W każdym z tych przypadków odsetki zmalały o 0,1 p.p. w stosunku do oferty sprzed zmian. W przypadku e-Lokaty Rentierskiej oprocentowanie zmniejszyło się o 0,2 p.p. i obecnie wynosi: 2,1% przy umowie na 24 miesiące i 2,2% przy umowie na 36 miesięcy.

Lubię | 3 osoby lubi
Skomentuj

Bankowość mobilna m.pekao24.pl już od 26 czerwca

9.06.2017 11:11

Od 26 czerwca klienci Banku Pekao będą mogli za pomocą telefonów korzystać z zupełnie nowego serwisu: m.pekao24.pl. Bankowość mobilna będzie posiadać większość funkcji dostępnych w serwisie internetowym Pekao24. Pojawi się też nowe narzędzie: do kategoryzacji wydatków (dotychczas dostępne było tylko w aplikacji Pekao24 na tablety). Unowocześnianie bankowości mobilnej Pekao zostanie zakończone oddaniem do użytku nowej aplikacji, z której będzie można korzystać najprawdopodobniej w drugiej połowie lata.

Lubię | 2 osoby lubi
Skomentuj