Finanse na żywo

Blog finansowy Jacka Kasperczyka

Gdzie tanio ubezpieczyć Opla?

wczoraj, 16:28

Ceny ubezpieczeń komunikacyjnych biją ostatnio rekordy cenowe. W niektórych województwach podwyżki składek ubezpieczeniowych wyniosły nawet kilkadziesiąt procent. Dlatego w tak szybko zmieniającym się środowisku konieczne jest dokładne porównanie ofert wielu towarzystw jednocześnie. Pomocne w tym względzie może być skorzystanie z różnych rankingów i zestawień przygotowanych przez niezależnych pośredników. Jeden z takich materiałów pojawił się właśnie na stronie Comperia.pl. - wystarczy kliknąć TUTAJ.

Lubię
Skomentuj
Szybka pożyczka w PKO Banku Polskim
Szybka pożyczka w PKO Banku Polskim
Wypłata nawet tego samego dnia, minimum formalności, możliwość konsolidacji zobowiązań z innych banków.
Sprawdź ofertę

Firmy mogą się zbliżać

wczoraj, 11:59

W ofercie ING Banku Śląskiego pojawił się właśnie nowy środek płatniczy adresowany do dużych firm i korporacji. Mowa tutaj o zbliżeniowych kartach płatniczych obsługiwanych przez MasterCard. Dzięki tej usłudze przedsiębiorcy mogą w szybszy i wygodniejszy sposób dokonywać płatności za różne dobra i usługi. Co ważne, przy użyciu tychże kart możliwa jest także wypłata pieniędzy z bankomatu.

Lubię | 1 osoba lubi
Skomentuj
Porównaj najlepsze kredyty
Porównaj najlepsze kredyty
0 zł za kontakt doradcy, 0 zł za poradę specjalisty, 0 zł za dopasowanie ofert
Sprawdź ofertę

Więcej płatności od Google'a

26.04.2017 16:14

Dobra wiadomość dla osób korzystających z telefonów obsługiwanych przez system Android. Posiadacze takich urządzeń mogą bowiem wykonywać płatności za dobra i usługi przy wykorzystaniu płatności mobilnych o nazwie Android Pay. Już teraz taka usługa jest dostępna w Alior Banku, T-Mobile Usługi Bankowe, BZ WBK oraz Nest Banku. Nad jej uruchomieniem pracują także mBank, ING oraz Eurobank. To się nazywa komórkowa bankowość.

Lubię
Skomentuj

Kredyt na kawalerkę

26.04.2017 11:50

Zakup mieszkania to niezwykłe przeżycie. Wynika to z faktu, że operacja ta wymaga załatwienia wielu formalności. Część z nich jest związana z poszukiwaniem najlepszego kredytu pozwalającego na sfinansowanie takiego wydatku. Pomocna w rozwiązaniu tego problemu jest lektura różnych rankingów i zestawień zawierających listę najtańszych produktów. Dobrze się składa, bo na stronie Comperia.pl pojawiła się właśnie publikacja zawierająca taką informację. Materiał jest dostępny TUTAJ. Sprawdźcie sami gdzie teraz warto zaciągnąć hipotekę.

Lubię
Skomentuj

Inkart w Euronecie

25.04.2017 16:06

Euronet, właściciel największej niezależnej sieci bankomatów i wpłatomatów w kraju, rozpoczął obsługę wypłat gotówki przy użyciu kart płatniczych wydanych w Polsce z wykorzystaniem systemu Inkart. System Inkart to rozwiązanie umożliwiające rozliczanie krajowych transakcji kartami pomiędzy wydawcami kart płatniczych i agentami rozliczeniowymi, prowadzącymi działalność w Polsce. System został uruchomiony przez Krajową Izbę Rozliczeniową.

Lubię | 1 osoba lubi
Skomentuj

Pieniądze na majówkę

25.04.2017 11:55

Tegoroczny kwiecień obfituje w wiele wydarzeń negatywnie wpływających na budżet domowy. Organizacja Świąt, przygotowania do majówki to wszystko kosztuje. Jedną z metod pozyskania pieniędzy na sfinansowanie tych wydatków jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Ważne tylko aby wybrany przez nas produkt był oferowany w przystępnej cenie. Na stronie Comperia.pl pojawił się właśnie ranking najlepszych gotówek opiewających na kwotę 3 tys. złotych z 2 letnim okresem spłaty. Sprawdźcie sami kto oferuje najtańsze rozwiązanie.

Lubię | 1 osoba lubi
Skomentuj

Promujesz - zyskujesz

24.04.2017 12:27

"Promujesz - zyskujesz" - to nowy program poleceń uruchomiony przez eurobank, w którym klienci tej instytucji za polecenie produktu kredytowego mogą otrzymać cenne bonusy (maksymalna wartość nagród nie może przekroczyć kwoty 1 tys. złotych). Z Programu mogą skorzystać obecni oraz nowi klienci eurobanku. Ważne:

 

- Polecającym może zostać osoba posiadająca od co najmniej 3 miesięcy dowolne konto w eurobanku.

 

- Osoba Polecona nie może posiadać żadnej umowy zawartej z eurobankiem w okresie 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do Programu.

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie banku.

Lubię | 1 osoba lubi
Skomentuj

Wesołego Alleluja

14.04.2017 12:57

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy chciałbym Wam życzyć zdrowia, szczęścia, radości i cudownych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Niech te kilka dni upłynie Wam w atmosferze spokoju, relaksu i zadumy nad sensem i kruchością naszego życia. P.S. Nie zapomnijcie też o poniedziałkowym "polewaniu" :)

 

Pozdrawiam,

Jacek

Lubię | 6 osób lubi
Skomentuj

Stówka za dyszkę

13.04.2017 12:48

W ofercie ING Banku Śląskiego pojawiła się właśnie nowa promocja pożyczki gotówkowej, dzięki której można zgarnąć do 1000 złotych bonusu. Oferta jest adresowana do osób prowadzących działalności gospodarczą, którzy do 30 kwietnia złożą wniosek o kredyt wykorzystując do tego specjalny KOD lub zdecydują się opłacić pierwszą ratę pożyczki w czasie składania wniosku. Premia zostanie wypłacona na konto w ING Banku Śląskim. Uwaga - za każde 10 tys. złotych kredytu przysługuje bonus w wysokości 100 złotych. Więcej informacji znajdziecie na stronie banku.

Lubię | 3 osoby lubi
Skomentuj

Najlepsze konto oszczędnościowe kwietnia oferuje...

12.04.2017 13:22

Gromadzenie oszczędności to jedno z największych wyzwań współczesnego społeczeństwa. Wynika to z faktu, że posiadanie pieniędzy pozwala na zachowanie spokoju w chwili pojawienia się jakiegoś nieprzewidzianego wydatku. Warto jednak zadbać, aby pieniądze jakie odkładamy były efektywnie pomnażane. Pomocne w rozwiązaniu tego problemu może być założenie dobrego konta oszczędnościowego, które dzięki wysokiemu oprocentowaniu zapewni nam atrakcyjne odsetki. Na stronie Comperia.pl pojawiło się właśnie najnowsze zestawienie takich produktów, więc wybór najlepszego nie stanowi większego problemu.

Lubię | 5 osób lubi
Skomentuj