• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Dodatkowe ubezpieczenie domu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 18:42
Witam,
jak każdy wie zaczeły sie wakacje. A wraz z nimi zacznie sie też sporo kradzieży. Sporo osob wyjeżdża na dwa tygodnie na wakacje i zostawia dom bez jakiejkolwiek opieki. Sądzicie że dodatkowe ubezpieczenie domu na okres wakacyjnego wyjazdu to jest dobry pomysł? I gdzie takie ubezpieczenie dostane?
Cytuj
beciazz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 21:28
Wydaje mi sie że jak tak ogolnie ubezpieczasz dom od kradzieży to jakies dodatkowe ubezpieczenie tylko na okres wakacji nie jest Ci potrzebne. No chyba że nie masz takiego ubezpieczenia a boisz się o dom to musisz zorientować sie czy mozesz wykupić je tylko na dwa miesiace.
Cytuj
mania2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 17:45
Wydaje mi się że lepszym rozwiązaniem jest wykupienie dłuższej polisy w pełnym pakiecie, która poratuje Cie nie tylko w przypadku kradzieży, ale także przy innych sytuacjach. Są różne propozycje jednak PZU ma bardzo dobrą ofertę. Nie wiem czy jakakolwiek ubezpieczalnia prowadzi polisy tylko na okres wakacji. Ale zawsze możesz popytać czy ktoś udziela polis na taki okres.
Cytuj
czekoladowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 9:25
A masz już jakieś ubezpieczenie domu wykupione czy nie? Bo wydaje mi się, że każde ubezpieczenie, nawet to podstawowe obejmuje kradzież. Najlepiej idź do swojego ubezpieczyciela i zapytaj, lub przeczytaj umowę. My jak wyjeżdżamy na wakacje to prosimy sąsiadów by mieli oko na nasz dom.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:43
Nie wiem czy jest możliwość wykupienia ubezpieczenia tylko na okres wakacji? Nie masz możliwości poproszenia kogoś o zaopiekowanie się domem pod Twoją nieobecność? Opieka, świecenie świateł czy odbieranie poczty działa odstraszająco na potencjalnych złodziei dużo bardziej niż ubezpieczenie.
Cytuj
lipslikesugar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 12:15
Również uważam, że lepiej jest ubezpieczyć dom w ogóle na dłużej niż tylko na czas wakacji. Nie tylko od kradzieży ale i od pożaru, zalania czy innych tego tupu sytuacji. Ja mam domek letniskowy na wsi i po prostu proszę sąsiadów o pilnowanie - mam do nich oczywiście ogromne zaufanie. Nie raz zdarzyła się sytuacja, że podjeżdżał ktoś obcy - sąsiedzi skutecznie ich płoszyli, sama raz podjechałam nowym samochodem, a że oni go wcześniej nie widzieli od razu wyszli zobaczyć kto to :)
Cytuj
MisiowiaMama

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 19:05
NO chyba jakieś ubezpieczenie domu masz? Bo raczej każdy powinien mieć coś takiego. A jak masz to raczej w większości pakietów ubezpieczeniowych jest tak że ubezpieczenie od kradzieży czy włamania już w tym jest wiec nie potrzebujesz nic dodatkowego.
Cytuj
Olcia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 21:14
A po co chcesz jeszcze dodatkowo ubezpieczać dom? Przecież chyba każdy z nas wykupuje takie podstawowe ubezpieczenie domu, jeśli w tym podstawowym nie masz ubezpieczenia od włamania czy kradzieży to przy kolejnych opłatach poproś o poszerzenie o te funkcje.
Cytuj
RedRoses1990

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 22:35
jeśli piszesz "dodatkowe", to znaczy, że jakieś ubezpieczenie masz, więc kolejne raczej za dużo nie pomoże. Może pomyśl o inwestycji w jakieś systemy antywłamaniowe - zamki z gerdy są dobre, no i oczywiście alarm. w domach jednorodzinnych ludzie teraz często zakładają żaluzje zewnętrzne - chociaż to osobiście mi się nie podoba, ale wiadomo, bezpieczeństwo przede wszystkim.
Cytuj
rafus9973

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2014 11:07
jeżeli masz jakieś ubezpieczenie, zapytaj swojego ubezpieczyciela, że masz możliwość ubezpieczenia wyposażenia domu - to właśnie ono ubezpiecza przed kradzieżą sprzętów elektronicznych itp. a czy jest takie tylko na wakacje też najlepiej jeśli dowiesz się u swojego ubezpieczyciela. oni najlepiej przedstawią ofertę, a jeśli już się u nich ubezpieczasz mogą mieć ją korzystniejszą dla obecnych klientów.
Cytuj
Odpowiedź