• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Dodatkowe ubezpieczenie w pracy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Emiljan0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 22:25
Mam do was pytanie dotyczące dodatkowego ubezpieczenia OC w pracy jako diagnosta. Ostatnio zastanawiałem sie czy warto wydawać te 100 zł na takie ubezpieczenie, no bo jak diagnosta poda złe wyniki i ktoś przez to umrze to mogę mieć problemy. Nie mam jeszcze takiego ubezpieczenia w pracy a i tak muszę odpowiadać za to co robie.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 9:30
Warto się zastanowić nad takim ubezpieczeniem. Można liczyć na ochronę ubezpieczeniową w zakresie odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzeniem działalności medycznej. Ubezpieczenie daje poczucie bezpieczeństwa na wypadek wyrządzenia szkody, do której naprawienia jest zobowiązany ubezpieczony. PZU np. proponuje ratalny schemat płatności pozwalający dopasować płatności składki do oczekiwań. Warto więc skontaktować się z agentem firmy ubezpieczeniowej i zapoznać się ze szczegółami.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Italiano

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 15:43
ja na twoim miejscu bym się jak najbardziej ubezpieczył. A nie możesz tez pogadać z przełożonym dlaczego nie macie wykupionych takich ubezpieczeń? Moze nie będziesz musiał robić tego an własną rękę i miejsce gdzie pracujesz to wykupi?
Cytuj
Storczykowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 15:51
Własnie , takie podstawowe pytanie. Czemu w pracy Cie od czegoś takiego nie ubezpieczyli? Znając życie to pewnie oszczędności bo musieli by ubezpieczyć w taki sposób kilka osób nie jedną, ale na Twoim miejscy wydawała bym te 100 zł, tak an wszelki wypadek żeby nie mieć później problemów.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.6.2014 18:37
Według mnie warto. Mój mąż w pracy również wykupił sobie dodatkowe ubezpieczenie i przynajmniej jest spokojny. 100zł to nie jest dużo, a zawsze jest się ubezpieczonym. Moim zdaniem nie warto oszczędzać na ubezpieczeniu
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 13:13
Jeżeli tylko możesz ubezpiecz się. Jest takie przysłowie: "przezorny zawsze ubezpieczony" i w pracy warto się tym kierować. Nigdy nie wiadomo co się wydarzy. 100zł to nie dużo, a będziesz czuł się bardziej komfortowo i bezpieczniej
Cytuj
AudiMachina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 20:06
Oczywiście że ubezpieczenie się w takim wypadku jest opłacalne. Ba, powinno być obowiązkowe. Bierzesz na siebie dużą odpowiedzialność, a nie daj Boże coś złego się wydarzy i będziesz miał sporo problemów. 100 zł to nie majątek, a zawsze głowa spokojniejsza. Jak już ktoś napisał, przezorny zawsze ubezpieczony. Lepiej dmuchać na zimne.
Cytuj
Skoot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 17:54
Ja to bym sie nawet nie zastanawiał czy wydawać te pienądze czy nie. Przecież to oczywiste. Lepiej jest płacić teraz te pieniadze niż później jak zdarzy sie jakaś nieprzyjemna sytuacja odpowiadać za zwykłą pomyłke.
Cytuj
teresa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 19:47
Wiesz co wydać 100 zł a później płacić bóg wie jak wielkie kwoty odszkodowania lub iść do wiezienia to nie ma nawet porównania. Jeszcze powiedz mi to był by opłata miesięczna? Czy roczna albo półroczna?
Cytuj
Fiołek58

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 22:04
Co prawda 100 złotych to nie jest najmniejsza kwota w obecnych czasach ale myślę, że warto ubezpieczyć się na taką okoliczność. Dziwne, że pracodawca Cie nie ubezpieczył pod tym kontem, ale myślę, że na własną rękę będzie warto.
Cytuj
Odpowiedź