• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Dopłaty do odszkodowań z OC i AC

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz1980

Niezarejestrowani

29.8.2018 12:58
Oczywiście, że takie dopłaty są możliwe. Może niekoniecznie w 9/10 przypadków ale z drugiej strony co to obchodzi kogoś, kto sprzedaje szkodę jakiejś firmie. W końcu otrzymujesz pieniądze od ręki niezależnie od tego, czy oni wygrają w sądzie sprawę czy nie. Wiadomo, że nie jest to 100% tego co można uzyskać ale to przecież nie organizacje charytatywne a firmy. Sam niedawno sprzedałem szkodę i jestem zadowolony po 1500 zł na ulicy nie leży, a kasę dostałem właściwie od ręki.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
malaga

Niezarejestrowani

28.9.2019 23:22
Z tego co mi wiadomo to na pewno EuCO ma takie dopłaty . Szybko je realizują.
Cytuj
Ryszard

Niezarejestrowani

17.10.2019 10:03
W minionym roku podobno kwoty odszkodowań zostały zaniżone na ok. 10 mld złotych! Wystarczy, że agent znajdzie u Ciebie rysy, uszkodzenia nie związane z wypadkiem, a już potrafi wartość samochodu zmniejszyć o prawie 50 %... Warto pamiętać, że można odwoływać się do 3 lat od decyzji Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Ja skorzystałem z usług Funduszu Odszkodowań Komunikacyjnych i odzyskałem kilka tysięcy. Szok!
Cytuj
Pomocny

Niezarejestrowani

20.1.2020 14:23
Zaniżone odszkodowanie? Odmowa wypłaty świadczenia z polisy? Jest na to skuteczny sposób !!
Pomagamy w uzyskaniu odszkodowań od zakładów ubezpieczeń. Weryfikacja sprawy i porada prawna jest zawsze bezpłatna. Bez opłat wstępnych. Zadzwoń 12 307 01 03. Lighthouse Kancelaria
Cytuj
Kasia

Niezarejestrowani

21.1.2020 10:33
Ja korzystałam niedawno z usług kancelarii automobile expert i jestem bardzo zadowolona. Mój ubezpieczyciel po poważnym wypadku chciał wypłacić 1/3 kwoty, a że sama nie byłam w stanie walczyć (leżałam w szpitalu) zadzwoniłam do kancelarii, która załatwiła za mnie wszystko. W dodatku dostałam jeszcze większe odszkodowanie niż to które firma powinna mi wypłacić na samym początku, polecam. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.
Cytuj
Odpowiedź