• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

KLIKOCHRON - CO SĄDZICIE?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kamil Karpacz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.3.2016 12:20
Gość napisał
Ja jestem z usług Klikochron póki co zadowolona. Jakiś czas temu spadł mi na ziemię telefon tak, że pękł cały wyświetlacz. Naprawiony telefon dostałam po około 2 tygodniach. Miła obsługa, wszystko przebiegło bezproblemowo. Dowiedziałam się od znajomych z Niemiec, że tam firma jest popularna, to przekonało mnie żeby u nich ubezpieczyć.
A jaka jest składka?
Cytuj
Nathan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.3.2016 15:09
Jak Ci ktokolwiek może powiedzieć jaka składka? Przeciez to zawsze w przypadku ubezpieczenia zalezy od wartości ubezpieczanego przedmiotu.Z opinii cięzko sie cokolwiek i tak dowiedzieć ,bo sa przychylne i negatywne.O tej firmie nie slyszalem jeszcze ,ale chyba zadzwonię i dokladnie o wszystko wypytam .Chciałbym ubezpieczyć rower a przy okazji moze i aparat fotograficzny ?
Cytuj
karll

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.4.2016 20:23
Ubezpieczyłem rower swój i brata.Jestem zadowolony z wysokości składki i pakietu.Tylko jak teraz poczytałem więcej o tej firmie to się zastanawiam, jak to będzie z wypłata pieniędzy w razie jakiejś szkody?Ktoś coś wie?Madry polak po szkodzie;)
Cytuj
Agata_Szachowska-Grześków

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.4.2016 22:17
Moje zdanie opiera się na opiniach znajomych. Są generalnie zadowoleni.
Cytuj
grzegoF

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.4.2016 11:13
Ja mam ubezpieczony tam telefon. Właśnie wysłałem go z formularzem do firm, bo wypadł mi na chodnik i pękł ekran. Czekam na odpowiedź.
Cytuj
pracek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.4.2016 21:29
Przeczytałem co w tym wątku napisane jest o ubezpieczeniu roweru i nie wiem dalej.Da się ubezpieczyć rower od kradzieży czy nie? Np. jak postawię go przy sklepie albo koło zakładu pracy?Myślałem,ze kradzież i rabunek to to samo.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.5.2016 19:55
pracek napisał
Przeczytałem co w tym wątku napisane jest o ubezpieczeniu roweru i nie wiem dalej.Da się ubezpieczyć rower od kradzieży czy nie? Np. jak postawię go przy sklepie albo koło zakładu pracy?Myślałem,ze kradzież i rabunek to to samo.

rabunek jest wtedy kiedy się w michę dostanie i zabiorą siłą :)
Cytuj
Sebastian

Niezarejestrowani

8.8.2016 8:41
Warto zaznaczyć dwa punkty z umowy:
Wykluczenie:"kradzież, jeśli pojazd dwukołowy nie został w sposób należyty
zabezpieczony przed kradzieżą;"
Co znaczy prawidłowo zabezpieczony: "Jeśli ubezpieczony pojazd dwukołowy zostanie utracony w wyniku
kradzieży, ochrona ubezpieczeniowa istnieje tylko wówczas, jeśli
pojazd dwukołowy został przypięty za pomocą dopuszczalnego
zapięcia rowerowego w stabilny sposóbnp. do słupa latarni.
Dopuszczalne są zapięcia rowerowe zabezpieczone przed
odmrażaczem do zamków w sprayu (zapięcia zatwierdzone przez
niemiecki Związek Ubezpieczycieli Majątkowych klasy A+ lub B+,
np. ABUS od klasy ochrony 6, TRELOCK od klasy ochrony 3,
spełniają powyższe wymaganie). W odstępstwie od powyższego
postanowienia w przypadku pojazdów dwukołowych o cenie
zakupu nie przekraczającej 4.400 Złoty dopuszczalne są również
zapięcia o minimalnej cenie zakupu wynoszącej 85,80 Złoty"
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

10.8.2016 13:52
Ciekawe wyłączenia. Czyli trzeba mieć dowód zakupu zabezpieczenia i/lub jego dokładne parametry.

Ta oferta zaczyna mi się kojarzyć z ofertą, która pojawiła się kilka lat temu: ubezpieczenie od otrzymania mandatu.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

10.8.2016 16:50
Robert Sierant napisał
Ciekawe wyłączenia. Czyli trzeba mieć dowód zakupu zabezpieczenia i/lub jego dokładne parametry.

Ta oferta zaczyna mi się kojarzyć z ofertą, która pojawiła się kilka lat temu: ubezpieczenie od otrzymania mandatu.


No właśnie, p. Sebastian przytacza cytat, jak się domyślam, z ogólnych warunków ubezpieczenia (?!). W takim dokumencie promocja innego produktu i kwalifikacja zabezpieczeń wg. kryterium ceny? Co powiedzą na to producenci nie gorszych zabezpieczeń kosztujących mniej niż "85,80 Złoty"? Dlaczego ubezpieczyciel tylko takie dopuszcza, a polskie, czeskie, czy inne o podobnych parametrach? Czy klient powinien najpierw uzyskać atesty i je gdzieś przesłać celem akceptacji? Dlaczego ubezpieczenie sprzedawane w Polsce dopuszcza zabezpieczenia zatwierdzone przez "niemiecki Związek Ubezpieczycieli Majątkowych klasy A+ lub B+", a inne prawdopodobnie nie (tak to z tych cytatów wynika)? Jak to możliwe że KNF to akceptuje? Nie wiem, może to wszystko zgodne jednak z prawem? Podobnie jak p. Robert też mam skojarzenia, tylko inne. Pierwsze to sytuacja sprzed wielu lat, gdy na rynek wchodziły zachodnie ZU. Było wiele odmów wypłaty odszkodowań (opieram się na opiniach klientów) za straty z powodu zalań z dachów budynku, bo zwłaszcza dachy budynków z lat 70-tych i wcześniejszych były oddawane do użytku na podstawie norm ... polskich, a nie norm obowiązujących w ..., czyli kraju pochodzenia danego ZU. To oczywiście dawno skorygowano. Teraz też borykamy się z klientem z problemem dot. odszkodowania w związku z uszkodzeniem dachu, bo ZU nie zaakceptował z powodów formalnych kosztorysu naprawy wystawionego przez firmę remontową, o czym klient wcześniej nie wiedział. Dowiedział się dopiero jak podjęliśmy interwencję.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Odpowiedź