• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

LINK4

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
milowicz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.2.2016 15:36
Mam ubezpieczenie w LINK4 i jestem zadowolony.Satysfakcjonuje mnie i suma składki i postępowanie w wyniku jakiejś szkody.A może ktoś podsunie firmę ,gdzie lepiej ubezpieczyć samochód? Bo o LINKU krążą różne nieprzychylne opinie.W sumie ja mam za sobą jedną niewielka szkodę .
Cytuj
kowalewski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.2.2016 19:45
W miejscach, gdzie można przed zakupem porównać wysokość składek OC spotkałem się kilka razy z sugestią od pośrednika, żeby mimo najtańszego OC z Link4, wybrać coś droższego.Jednak cena zaważyła na wszystkim.Dla mnie są jak najbardziej ok. Zawsze płaciłem mało, teraz doszła Karta dla wielodzietnych, więc płace jeszcze mniej.Jak najbardziej polecam.
Cytuj
kalina00

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.2.2016 16:28
Zgadzam się z poprzednikami, mnie tez wychodzi najtaniej przy 5 latach bezszkodowej jazdy. Oprócz obligatoryjnych zniżek dochodzi zniżka na Kartę Dużej Rodziny, więc wychodzi Ekstra!Poza tym słyszałam ,że szybko przychodzi rozliczenie za stłuczki.Tak więc myślę,że jest ok.
Cytuj
djurek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.2.2016 16:37
Byłem u nich 4
lata z moim starym autem. Beż żadnych przygód, dlatego ciężko mi ocenić kwestie rozwiązywania spraw. Mówiąc szczerze, to miałem z nimi kontakt tylko przez przedstawiciela, wię nie mogę za bardzo oceniać,jak zachowuja się przy szkodzie. Natomiast mogę powiedzieć z całą pewnością, że ubezpieczenie OC w Link4 jest dobre pod względem cenowym.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

17.2.2016 16:35
A ktoś likwidował u nich jakąś szkodę? Trudno oceniać współpracę jeżeli tylko opłaciło się składkę...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Elbi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.2.2016 17:17
Niestety miałem nieprzyjemność mieć ubezpieczenie w tej firmie.Miałem stłuczka i z ilości wynikłych z tego problemów ,żeby uzyskać odszkodowanie mało nie osiwiałem swego czasu.Nie polecam nikomu.Wiem przynajmniej ,dlaczego tam tak tanio.Minęło ze 3 lata od tamtej pory ,zmieniłem ubezpieczyciela.Może cos w Linku się zmieniło?Ja nie mam ochoty sprawdzać .
Cytuj
Ekspert_Link4

Niezarejestrowani

18.2.2016 10:27
Teraz wybaczamy pierwszą małą szkodę! :) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na http://www.link4.pl/ubezpieczenie-samochodu/ubezpieczenie-oc-ac, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami :)
Cytuj
Ekspert LINK4

Niezarejestrowani

18.2.2020 13:39
Kto się podszywa pod Ekspert_Link4?
Cytuj
CGVentures

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2020 22:55
Nie polecam, obsluga klienta jest tragiczna!
Cytuj
Celestial Green Ventures
Odpowiedź