• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

emerytury

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Karola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 22:33
Dla mnie 5 tysięcy to bardzo dużo:) Obecnie nawet tyle nie zarabiam:D O OFE i ZUS-ie nie chce mi się nawet myśleć. Postanowiłam założyć konto emerytalne i żyć nadzieją, że moja emerytura nie będzie jednak taka straszna jak mi się wydaje i jak mi wszyscy wmawiają. Może do tego czasu rząd się zmieni i zrobią coś by żyło nam się lepiej.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 16:55
W dzisiejszych czasach nie ma co chomikować i nie ma też co liczyć na emeryturę z Państwa. Tak właściwie to mamy zero perspektyw na przyszłość. Jest to bardzo dołujące i zniechęcające.
Cytuj
mania2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 10:12
matko jaki malkontenci tu sami ! ja mam 2000 miesiecznie i z tego co miesiac odkladam 500 zł na zus i ofe nie licze bo nie ma na co.. a liczenie na dzieci to naprawde przejaw głupoty.. stare porzekadło mówi: umiesz liczyc licz na siebie !
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 14:27
mania2 napisał
matko jaki malkontenci tu sami ! ja mam 2000 miesiecznie i z tego co miesiac odkladam 500 zł na zus i ofe nie licze bo nie ma na co.. a liczenie na dzieci to naprawde przejaw głupoty.. stare porzekadło mówi: umiesz liczyc licz na siebie !


I te porzekadło sprawdza się w każdej sytuacji bo teraz nawet jak się płaci AC i jeszcze ubezpieczycielowi i ma się polisę albo cokolwiek innego i tak jak przychodzi co do czego to się zostaje samemu i nie ma co liczyć na nikogo.
Cytuj
Odpowiedź