• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy ktoś może mi polecić dobre oc w życiu prywatnym?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ramzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.1.2016 11:20
Zastanawiam się nad zakupem ubezpieczenia oc w życiu prywatnym. Czy jest to drogi produkt?
Składkę opłaca się raz w roku czy co miesiąc?
Mam 26 lat i nie mam dzieci, jeśli ma to znaczenie.
Czy takie ubezpieczenie obejmowałoby także np. zalanie mieszkania sąsiada?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

28.1.2016 11:25
Najtańsze mogę zaoferować w Hestii. Suma ubezpieczenia 40.000 zł, kupujesz je łącznie z ubezpieczeniem mieszkania. Najniższa składka to ok. 50 zł rocznie za całość (OC + mieszkanie).
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

28.1.2016 11:48
Robert Sierant napisał
Najtańsze mogę zaoferować w Hestii. Suma ubezpieczenia 40.000 zł, kupujesz je łącznie z ubezpieczeniem mieszkania. Najniższa składka to ok. 50 zł rocznie za całość (OC + mieszkanie).

W Warcie można ubezpieczyć tylko OC w życiu prywatnym.Zależy jak się to ubezpieczenie ustawi (rozszerzenia, zakres terytorialny, suma ubezpieczenia). Składka roczna może wynieść mniej niż 50,00 zł. W innym wątku pisaliśmy już na ten temat.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Orest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.1.2016 13:39
Robert Sierant napisał
Najtańsze mogę zaoferować w Hestii. Suma ubezpieczenia 40.000 zł, kupujesz je łącznie z ubezpieczeniem mieszkania. Najniższa składka to ok. 50 zł rocznie za całość (OC + mieszkanie).


50 złotych rocznie to bardzo mało. Czy takie ubezpieczenie rzeczywiście przed czymś może chronić?
No i co jeśli nie ma się własnego mieszkania, które można by ubezpieczyć?
Te ubezpieczenia z Warty to jak rozumiem nie są dodatkową opcją, a pełnoprawnym produktem?
Może i ja powinienem sobie coś takiego kupić?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

28.1.2016 14:38
Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym powinien mieć każdy!
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

28.1.2016 15:34
Orest napisał
Robert Sierant napisał
Najtańsze mogę zaoferować w Hestii. Suma ubezpieczenia 40.000 zł, kupujesz je łącznie z ubezpieczeniem mieszkania. Najniższa składka to ok. 50 zł rocznie za całość (OC + mieszkanie).



50 złotych rocznie to bardzo mało. Czy takie ubezpieczenie rzeczywiście przed czymś może chronić?
No i co jeśli nie ma się własnego mieszkania, które można by ubezpieczyć?
Te ubezpieczenia z Warty to jak rozumiem nie są dodatkową opcją, a pełnoprawnym produktem?
Może i ja powinienem sobie coś takiego kupić?


Potwierdzam, to normalna polisa, jak każda inna. Jeszcze raz zachęcam do zapoznania się z wcześniejszymi wpisami.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
dorin1a

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.1.2016 13:23
Robert Sierant napisał
Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym powinien mieć każdy!


Ja się nad tym dalej zastanawiam.
Niby składka nie jest duża i nawet bym nie zauważył, że ją opłaciłem. Ale z drugiej strony tyle lat przeżyłem bez tego...
To jest naprawdę takie przydatne?
Może jak ma się dzieci to tak, ale jak się nie ma?
Ciężko mi sobie wyobrazić sytuację, gdy zrobiłbym coś, co by wymagało takiego ubezpieczenia...
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

29.1.2016 16:47
„Ciężko mi sobie wyobrazić sytuację, gdy zrobiłbym coś, co by wymagało takiego ubezpieczenia...”

Mógłbym tu Państwa epatować licznymi przykładami takich zdarzeń, począwszy od takich „drobnych”, typu nasz pies „poszerzył nogawki listonoszowi”, zalaliśmy mieszkanie sąsiadom albo nasze dziecko porysowało gwoździem karoserię czyjegoś samochodu, czy „mniej drobnych”, np. konieczność pokrycia kosztów naprawy samochodu, ponieważ akurat to my jadąc rowerem lub śpiesząc się do tramwaju staliśmy się sprawcą wypadku, albo z naszego balkonu spadł przedmiot na przechodnia, bo akurat nam coś wypadło z ręki. Skutki mogą być tragiczne. Jeśli teraz zastanawiamy się czy jest sens wydać rocznie 30 – 100 zł, to pomyślmy przez chwilę czy stać nas będzie wypłacić jednorazowo kilkanaście lub więcej tys. zł i – nie daj Boże - dożywotnią rentę poszkodowanemu. Nikt z nas nie wie co mu los zgotuje. Czasami używa się argumentu, że na Zachodzie posiadanie takiej polisy to standard. No tak, ktoś inny odpowie, tam „określone koła nakręcają psychozę” po to, by nakręcić koniunkturę prawnikom i firmom ubezpieczeniowym. Jeśli nawet tak jest, to proszę pamiętać o KC i proszę nie liczyć na to że kancelarie prawne broniąc interesu poszkodowanego sobie odpuszczą.
Nie ma polis które chronią od wszystkiego i w każdej sytuacji. Polisy są po to by nasze ryzyko, którego nie zawsze jesteśmy w stanie określić i przewidzieć, przynajmniej w jakiejś części zminimalizować. Do Państwa należy decyzja, czy zechcecie w to „minimalizowanie ryzyka” jakąś sumę zainwestować.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Odpowiedź