• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie najtańsza polisa

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 16:54
Wszystko zależy od tego czego oczekujesz od takiego ubezpieczenia, wtedy też są różne wachlarze cen.Zastanów się czego chcesz i poszukaj odpowiednich ofert dla siebie. Najlepiej sprawdź kilka takich ubezpieczycieli zanim się zdecydujesz.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 13:03
mania napisał
Widzę, że wszyscy chwalą PZU to i ja nie będę gorsza:) Jestem u nich ubezpieczona już parę ładnych lat i jeszcze się na nich nie zawiodłam. Od jakiegoś czasu myślę jednak o skorzystaniu z ubezpieczenia Rakowi wspak w ING, w PZU nie ma takiej oferty.


Ale nie zawiodłaś się bo korzystałaś z ubezpieczenia? Bo z mojego punktu widzenia wygląda to tak, że wszystko jest dobrze dopóki płacimy i nie wymagamy pomocy. Ale jeżeli przychodzi co do czego to nie możemy na nikogo liczyć, bo tego nie obejmuje ubezpieczenie, tego też nie i tamtego też nie. I w efekcie pozostajemy sami.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 11:09
Ja też słyszałam sporo dobrych opinii o Hestii, ale też o PZU. Nie wiem czy są tacy dobrzy jak mówią inni ale sporo znajomych właśnie mi Hestię i PZU polecało.
Cytuj
Odpowiedź