• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najlepszy kalkulator oc/ac

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.12.2015 11:05
Niedługo kończy mi się polisa oc i w związku z tym czeka mnie przeglądanie i porównywanie ofert. Nie ukrywam, że bardzo pomagają w tym kalkulatory tych ubezpieczeń. Zastanawiam się, czy jest między nimi jakaś różnica, bo wiadomo, że jest ich cala masa. A jeśli jest, to jaka? Która porównywarka zasługuje na miano najlepszej?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

14.12.2015 12:21
Najlepiej udaj się do brokera, policzy składki w kilku TU i od razu porówna zakres ubezpieczenia.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
arturr2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.12.2015 15:16
najpopularniejszy jest chyba rankomat, ale czy najlepszy?
Moim zdaniem warto sprawdzić wyliczenia kilkoma kalkulatorami i zobaczyć, gdzie wyjdzie najtaniej.
U agenta byłem raz, to mi takie składki powyliczał, że podziękowałem. Przez internet dostałem o połowę tańsze.
A w tym roku sami do mnie zadzwonili z konkurencyjnej ubezpieczalni i sami zaproponowali niższą stawkę.
Od czego to może zależeć? Tak sobie wzajemnie podkupują klientów?
Cytuj
Marekk

Niezarejestrowani

25.10.2018 9:53
Masz telefon do niezłego doradcy kalkulator-oc-ac.auto.pl odnośnie rynku ubezpieczeń komunikacyjnych. Możesz pogadać, bez żadnych konsekwencji formalnych, a kilka dość ważnych zagadnień mi wyjaśniono przed podpisaniem pierwszej polisy AC w życiu. Najpierw wiedza, a później można się bawić w porównywanie bardziej zaawansowane.
Cytuj
Ubezpieczenia dla Firm - PIA Ltd

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.10.2018 11:41
Sa firmy ktore zajmuja sie tworzeniem takich kalkulatorow ubezpieczeniowych I nie wydaje mi sie zeby wysokosc skladek znaczaco od siebie odbiegaly poniewaz wysokosc skladek jest wyceniana na podstawie danych przesylanych do ubezpieczycieli, w wiekszosci sa to bardzo zblizone informacje jakie wymagaja do wyliczenia skladki. W przypadku ubezpieczenia komunikacyjnego sprawa wydaje sie prosta, rok produkcji, wielkosc silnika, lata bezwypatkowe… Ceny moga ulagac zmianom w przypadku kiedy ubezpieczyciel zarzada szczegolowych informacji np. przebytych chorob w przypadku ubezpieczen na zycie albo inch dotyczacych pracy w szkodliwych warunkach np. przy wyliczaniu ubezpieczen biznesowych. Dane te sa wysylane do systemu wczesniej skonfigurowanego na podstawie API od danego ubezpieczyciela. Tak to dziala oczywiscie w duzym uproszczeniu, pozdraiwam
Wypowiedź została zmieniona przez: Ubezpieczenia dla Firm - PIA Ltd 25.10.2018 11:44
Cytuj
Kosek

Niezarejestrowani

22.5.2019 9:52
Łatwo i szybko można obliczyć sobie składkę przez porównywarkę na https://kalkulator-oc-ac.auto.pl/. Po prostu wypełniasz te wszystkie dane potrzebne do wyliczenia ceny raz, a oni to przekazują dalej to kilkudziesięciu różnych firm ubezpieczeniowych. Każda oblicza swoją składkę i jest jasny układ – kto da mniej tam bierzesz OC.
Cytuj
edwardking

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.6.2019 10:08
Można zaoszczędzić. Akurat regularnie porównuję oferty OC w https://kalkulator-oc-ac.auto.pl/ i zdarzyło mi się przejść na przestrzeni lat do innych towarzystw. Duża rywalizacja ogólnie o klienta. Warto też przemyśleć łączoną polisę AC i OC, bo wychodzi taniej niż każdy pakiet oddzielnie.
Cytuj
Azella

Niezarejestrowani

4.8.2019 17:09
Cuk ma świetny kalkulator, możesz porównać 30 różnych ubezpieczycieli a do polisy dostaniesz pakiet porad prawnych.
Cytuj
Kamil

Niezarejestrowani

21.11.2022 12:03
proponuję przeliczyć sobie tutaj na prawdę warto oc niecałe 300zł

https://ubezpieczeniaelite.pl/kalkulator-oc-ac
Cytuj
Margaretka777

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.12.2022 16:07
rankomat chyba
Cytuj
Odpowiedź