• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

ubezpieczenie Młodzi Bogowie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

8.7.2016 10:52
Panie Marianie, jak ktos chce to sie ubezpieczy, albo musi i sie ubezpieczy. Ja dlugo szukalem odpowiednich ofert, sam niestety, ale teraz jestem w miare zadowolony,a co najwazniejsze czuje bezpieczeństwo.
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

8.7.2016 16:03
Gość napisał
Panie Marianie, jak ktos chce to sie ubezpieczy, albo musi i sie ubezpieczy. Ja dlugo szukalem odpowiednich ofert, sam niestety, ale teraz jestem w miare zadowolony,a co najwazniejsze czuje bezpieczeństwo.

Właśnie o to chodzi, wtedy podpisanie umowy ubezpieczeniowej ma sens. Sam zapewne się Pan przekonał, że nie jest to takie proste. Dziwię się tym którzy ciągle serwują w ubezpieczeniach tzw. "proste recepty". Każdy z nas może się pomylić, życie ciągle niesie ze soba zmiany, ważne jest aby "nie odfajkowywał" Pan problemu ubezpieczenia jako załatwionego raz na zawsze. Jeśli osiągnął Pan założony cel, to szczerze gratuluję i życzę aby się Pan na swojej polisie nigdy nie zawiódł.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
dziwne ale.....

Niezarejestrowani

6.11.2016 10:55
Płacić coś i tak długi okres, to jest duża pomyłka. Przypomnę że na okresie 20 lat może stać się wiele rzeczy. Z przeszłości już nie pamiętamy tak zachwalanego oszczędzania na mieszkania tzw. książeczki mieszkaniowe. Wpłaty na wiano do 18-stego roku życia naszego dziecka i jakie bank zastosował wypłaty!! Niestety teraz jest bardzo niestały okres dość niebezpieczny i nie wiadomo co stanie się na okresie przyszłych 10 lat nie mówię 20. W tym czasie może wybuchnąć niejeden konflikt a my możemy płacić w byłych markach, rublach, czy arabskich ptaszkach. Przy tak wielkich zadłużeniach danych krajów z USA włącznie, aż palce ich świerzbią do skasowania swoich długów poprzez rozpętanie wojny, potem odbudowy i zaczynania wszystkiego od zera. Powiecie że przesadzam, ale znajdźcie mi coś stabilnego w Europie ich politycy oderwali się od rzeczywistości w imię jakiegoś interesu.
Cytuj
monia89s

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.1.2017 0:06
magda25 napisał
Czy ktoś wie, o co chodzi w tym ubezpieczeniu Prudential Młodzi Bogowie? Zainteresowała mnie reklama i szukałam informacji na ich stronie.

Ten program jest emerytalnym tylko w teorii ;) Tak naprawdę nie zabezpiecza naszej emerytury w żaden sposób. Dlaczego? Ponieważ po jego zakończeniu otrzymujemy kapitał, czyli kwotę, którą musimy zarządzać, a jak podzielić kwotę kapitału aby starczyła nam do końca życia, jeśli nie wiemy ile pożyjemy? Emerytalnie zabezpieczają nas jedynie renty kapitałowe i są firmy ubezpieczeniowe, które proponują takie rozwiązania na polskim rynku :)
Wypowiedź została zmieniona przez: monia89s 15.1.2017 0:12
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.1.2018 17:00
Wyjątkowo bzdurna odpowiedź, proszę wybaczyć. To tak, jakby zniechęcać kogoś do oszczędzania w banku, bo nie wiadomo co z odsetkami zrobić...
Cytuj
Odpowiedź