• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie w razie choroby

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
filippp

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2015 15:24
Gdzie mogę liczyć na dobrą ofertę ubezpieczenia, z którego dostałbym pieniądze w razie zachorowania na pewne jednostki chorobowe? Mam 34 lata, interesują mnie takie schorzenia jak cukrzyca, zawał, stwardnienie rozsiane, łuszczyca i nowotwory.
Ile kosztowałaby w takim wypadku składka i na jakie sumy ubezpieczeniowe mogę liczyć?
Cytuj
Krzysztof WilczyńskiBroker Ubezpieczeniowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 404 razy

Wyślij wiadomość

14.8.2015 15:47
filippp napisał
Gdzie mogę liczyć na dobrą ofertę ubezpieczenia, z którego dostałbym pieniądze w razie zachorowania na pewne jednostki chorobowe? Mam 34 lata, interesują mnie takie schorzenia jak cukrzyca, zawał, stwardnienie rozsiane, łuszczyca i nowotwory.
Ile kosztowałaby w takim wypadku składka i na jakie sumy ubezpieczeniowe mogę liczyć?
Zalecam kontakt z kilkoma dobrymi agentami ubezpieczeń na życie, którzy po rozeznaniu faktycznych Twoich potrzeb i możliwości będą mogli coś doradzić. Przy tak postawionym problemie na forum nie jest możliwe dobranie właściwej ochrony ubezpieczeniowej.
Cytuj
Krzysztof Ł. Wilczyński
Broker Ubezpieczeniowy
filippp

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2015 11:20
A mógłbym wiedzieć dlaczego? Może mógłbym jakoś inaczej ująć moje zapytanie albo coś podobnego?
A jeśli nie, to czy mógłby mi ktoś polecić jakieś Towarzystwo Ubezpieczeniowe? Znam Wartę i PZU, jest chyba jeszcze coś takiego jak Uniqua, ale tak poza tym, to się nie orientuję w temacie, które są dobre, a które nie.
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

16.8.2015 9:09
filippp napisał
A mógłbym wiedzieć dlaczego? Może mógłbym jakoś inaczej ująć moje zapytanie albo coś podobnego?
A jeśli nie, to czy mógłby mi ktoś polecić jakieś Towarzystwo Ubezpieczeniowe? Znam Wartę i PZU, jest chyba jeszcze coś takiego jak Uniqua, ale tak poza tym, to się nie orientuję w temacie, które są dobre, a które nie.


Polecam dostosowanie się do porady p. Krzysztofa. Co to znaczy dobra oferta? Zawsze to jest subiektywne. Dla kogoś może być dobra oferta Warty, PZU, dla innych akurat oferta innych firm - z różnych powodów. Proponuję ułożenie własnych kryteriów wg. własnej hierarchii ważności. W ofertach ZU, przeznaczonych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i w tzw. ubezpieczeniach grupowych (proponuję aby do analizy włączyć również oferty dla tzw. "grup otwartych") istnieje jako opcja tzw. "poważne zachorowania". Na ogół ryzyko to jest uformowane na zasadzie; zamknięta lista konkretnych chorób (uwaga na karencje). Jeśli w takiej liście znajdzie Pan choroby na wypadek wystąpienia których chciałby się Pan ubezpieczyć, to jest to pierwszy powód aby taka ofertę rozważać. Nie wiem czy Pan jest już jakoś ubezpieczony na życie, gdziekolwiek i jakkolwiek. Jeśli tak, to sugerowałbym aby przejrzeć takie ubezpieczenie, spotkać się z pośrednikiem i jeśli tam takiej opcji nie ma, to zapytać się o możliwość ( i warunki) rozszerzenia posiadanego ubezpieczenia. Na Pana miejscu od takiego kroku bym zaczął.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Odpowiedź