• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie laptopa

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
OlafLub

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.5.2015 11:10
Kupiłem niedawno dobry sprzęt i szczerze powiedziawszy to obawiam się, żeby mu się teraz nic nie stało. Do tego używam go do pracy, więc bardzo będę go eksploatował.
Zastanawiam się, czy mógłbym go gdzieś ubezpieczyć na wypadek przypadkowego uszkodzenia albo kradzieży. Potrzebowałbym takiego ubezpieczenia, dzięki któremu dostałbym też jakiś ekwiwalent pieniężny za czas naprawy laptopa, kiedy nie będę mógł na nim pracować. Czy gdzieś dostanę takie ubezpieczenie?
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.5.2015 12:38
W PZU jest ubezpieczenie sprzętu elektronicznego. Ubezpieczenie dla osób prawnych, jednostek organizacyjnych niebędących osobami prawnymi, oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.Sprawdź sobie.
Cytuj
OlafLub

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.5.2015 14:09
Oj, ale ja nie prowadzę działalności już, tylko działam na umowach o dzieło.
Czy dla osób fizycznych nie ma nigdzie tego typu ubezpieczeń?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

12.5.2015 16:41
No tak szczerze mowiac to chyba nie ma nic takiego obecnie na rynku, bylo cos w mBanku(przez Allianz), ale juz nie ma. Trudna sprawa...
Cytuj
Klems

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.5.2015 10:56
Też kupiłem sobie laptopa na allegro. Laptop ma roczną gwarancję. Gdzie można go ewentualnie ubezpieczyć? Dodam, że nie prowadzę żadnej działalności gospodarczej. Jestem zwykłym etatowcem.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.5.2015 15:18
Wysililem sie troche i poszukalem takiego ubezpieczenia i musze przyznac, ze nie znalazłem ;(
Cytuj
Wionella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.5.2015 16:08
Było coś takiego w mBanku, może sobie tam sprawdź czy ciągle mają to w ofercie. Tam można było ubezpieczyć laptopa, jak i inny sprzęt elektroniczny, na przykład tableta.
Poza tym taką polisę oferuje też Cardif Assurances Risques Divers (polisę oferuje BNP Paribas). Może sprawdź, czy jest dalej dostępne?
Cytuj
Odpowiedź