• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

zniżki w ubezpieczeniu mieszkania

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

1.4.2015 23:04
patkanka napisał
A czy w sytuacji kiedy na przykład w PZU mam wykupione ubezpieczenie na samochód AC , OC oraz NNW to otrzymam jakieś zniżki na ubezpieczenie mieszkania?
Pytam się ponieważ w najbliższym czasie zamierzam dodatkowo ubezpieczyć mieszkanie na wyższą kwotę. Jestem świeżo po remoncie tak wiec nie chciałabym ryzykować,że coś się stanie ( na przykład złodziej - a mieszkanie jest na parterze niestety ).

Raczej nie dostaniesz zniżki za samochód. Możesz natomiast liczyć na zniżkę nowego klienta (mimo że jesteś już klientką w komunikacji). Tak jak było już napisane, lepiej dostać zniżkę za mieszkanie w komunikacji. Często w ten sposób połisa mieszkaniowa jest tańsza o połowę. Wiem z doświadczenia, bo sprzedaje polisy.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.4.2015 12:16
Dobrze wiedziec :D Lojalny klient - dobry klient. Zawsze moze liczyc na więcej :D
Cytuj
natglika

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.4.2015 12:35
Hmm. Tego to nie wiedziałam. Obecnie ubezpieczenie samochodu mam w COmpensie, ubezpieczenie mieszkania mam w PZU a NNW w Allianz.
Jakby to bardziej do siebie poskładać to udałoby się otrzymać o wiele lepsze ubezpieczenie z tego co czytam...

No cóż. Jak się coś skończy za rok to dopiero się za to zabiorę :)
Cytuj
Doradca LubuskieDoradca Lubuskie

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 120 razy

Wyślij wiadomość

4.4.2015 20:49
Dobry produkt oferuje Hestia tzw. H7 połączenie ubezpieczeń komunikacyjnych z mieszkaniowymi. Daje bardzo duże zniżki na każde z nich wykupione w pakiecie
Cytuj
Szymański Michał
Doradca finansowo-ubezpieczeniowy
Tel: 694045951
mail: finhelpzagan@gmail.com
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

7.4.2015 14:47
Problem z wciskaniem ubezpieczenia jest potencjalnie rozwiązany :) 1 kwietnia 2015 weszła rekomendacja KNF odnośnie zaprzestania tego procederu przez banki. Obecnie istnieje możliwość wykupu ubezpieczenia na własną rękę jednak zachowując wytyczne banku odnośnie zabezpieczenia.
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Odpowiedź