• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy warto jest wykupywać ubezpieczenie w podróży po UE

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2015 14:05
To faktycznie te ubezpieczenia nie sa jakies bardzo drogie. Myslalem, ze to koszty rzedu kilkuset złotych.
Cytuj
Nathan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 8:29
Nie jest to drogie. Kilkaset złotych płacisz jak lecisz na kilka miesięcy w bardziej egzotyczne kraje.Sam spędziłem prawie miesiąc w Maroku to ubezpieczenie zdrowotne kosztowało mnie jakieś 150 zł z tego co pamiętam. Cena jest inna w przypadku do różnych krajów.
Turcja była tańsza bo tydzień kosztował mnie 20 zł.
Za dwa tygodnie w Hiszpanii zapłaciłem również niewiele ponieważ 50 zł. Przynajmniej nie stresowałem się o pieniadze w razie problemów.
Cytuj
NataliaZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2015 15:09
Mnie w Peru na miesiac czasu kosztowało jakieś 200 zł ale przynajmniej byłam pewna ;) Nie chciałabym wylądować bez ubezpieczenia w jednym z ich szpitali.
Większość jednak lata na max tydzień czy dwa w obrębie Europy tak więc ubezpieczenie takie kosztuje jakieś kilkadziesiąt złotych, nie więcej.
Zwykle jest tak,ze kiedy nosimy ze sobą koło zapasowe nic sie nie dzieje a łapiemy gumę kiedy go nie mamy
Dlatego też proponuje nie ryzykować.
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2015 19:56
Tez czytalam, ze EKUZ nie chroni w kazdym przypadku. Podstawowa opieka tylko. Nie ma sie np. zapewnionego transportu itd. Gdy wyjeżdża sie na krotki czas to ok., ale na dluzej tzreba sie juz porządniej zabezpieczyć, zwłaszcza że nie jest tak drogo. A po drugie teraz często z wczasami od razu sa polisy.
Cytuj
magdaalena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2015 21:44
moim zdaniem przezorny powinien byc ubezpieczony

ja mam z reguły tak że jeżeli się nie ubezpieczę to coś niesczęsliwego raczej się przytrafi więc dla własnego dobra/bezpieczenstwa ubezpieczam się
Cytuj
Plozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.3.2015 11:14
A co sądzicie o ubezpieczeniu od uprawiania sportów?
Jeśli jedziemy wyłącznie na wypoczynek, nie chorujemy na żadne choroby przewlekłe to może nie warto jest wykupować całego ubezpieczenia turystycznego ale jedynie to od sportów. Przecież właśnie podczas surfowania czy nurkowania może nam się o wiele częściej zdarzyć jakaś przykra sytuacja niż podczas leżenia na leżaku w kurorcie. Nie sądzicie?
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.3.2015 12:57
Gdy wyjezdzam z biurem podrozy, biore u nich ubezpieczenie, na kilka dni polegam na EKUZ.
Cytuj
Krzysztof WilczyńskiBroker Ubezpieczeniowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 404 razy

Wyślij wiadomość

12.3.2015 14:01
Ubezpieczamy się od ,,wypadków ubezpieczeniowych,, czyli przewidzianych w umowie ubezpieczenia zdarzeń losowych, którego wystąpienie spowoduje powstanie obowiązku wypłaty odszkodowania lub innego świadczenia przez ubezpieczyciela. Wypadkiem ubezpieczeniowym jest zdarzenie przyszłe, niepewne i prawne. Nie porównujcie, zatem niematerialnej usługi ubezpieczenia do usług materialnych. Nie chcę lub nie stać mnie na wykupienie usługi to nie kupuję. Czy auto Aston Martin Lagonda to dobre auto? – bez komentarza! .
Cytuj
Krzysztof Ł. Wilczyński
Broker Ubezpieczeniowy
Odpowiedź